Similar sites like gazetaexpress.com and alternatives


gazeta express - lajmi i fundit
lajmi i fundit

Categories: News/Media Industry, Society/People, News, General News, News and Media
Topics: sportekspres, gazeta expres, shtypi kosovar, gazeta ekspres, gazeta express, Attention Required, Cloudflare, Gazeta Express, Lajmi I Fundit

Facebook Likes: 114,346 Est. Website Worth: $ 92,800
gazetaexpress.com


Sites similar to gazetaexpress.com - Top 77 gazetaexpress.com alternatives

telegrafi.com

telegrafi.com telegrafi.com           
telegrafi - portali me i madh me lajme ne shqip | lajmet e fundit shqip - telegrafi
telegrafi i'u sjell në kohë reale, sekond pas sekonde informacione dhe lajme, këshilla dhe analiza nga të gjitha sferat e jetës.
. Telegrafi is an Albanian language newspaper published in Kosovo. It was founded on December 26, 2006.

Semrush Rank: 92,395 Facebook ♡: 69,352
Categories: News, Society/Politics, General News, News and Media
Similar? Yes 0 No 0
indeksonline.net

indeksonline.net indeksonline.net           
indeksonline.net - shpejt dhe origjinal!
indeksonline.net - shpejt dhe origjinal!


Moz DA: 44 Moz Rank: 4.8 Semrush Rank: 358,889 Facebook ♡: 140,705 Website Worth: $ 54,000
Categories: General News, News and Media
Similar? Yes 0 No 0
klankosova.tv

klankosova.tv klankosova.tv           
ballina - lajmet e fundit - klan kosova - jemi një
politikë, sport, ekonomi, krim, kulturë, botë, showbiz……krejt lajmet e fundit për atë që ndodh në kosovë e jashtë saj i gjeni këtu në klankosova.tv


Semrush Rank: 756,875 Facebook ♡: 133,388 Website Worth: $ 40,400
Categories: Internet Radio/TV, Streaming Media and Download
Similar? Yes 0 No 0
botasot.info

botasot.info botasot.info           
bota sot
lajmet, sporti, showbizi e shumë e shumë tjera më së shpejti vin tek ju tek portali bota sot online


Moz DA: 48 Moz Rank: 4.8 Semrush Rank: 75,605 Facebook ♡: 41,561 Website Worth: $ 24,800
Categories: News/Newspapers, Society/Ethnicity, General News, News and Media
Similar? Yes 0 No 0
koha.net

koha.net koha.net           
lajmet e fundit - koha.net
politika, ekonomia, kultura e sporti vijnë më së shpejti te ju nëpërmjet portalit koha.net. çdo klik një ecje me kohën!
. The fictional characters appearing in the manga and anime series xxxHolic were developed by Clamp, a group of four manga artists. The series takes place in modern Japan and focuses on various supernatural themes, with most of the main characters being humans with magical powers, supernatural creatures, or spirits. Published concurrently with Clamp's Tsubasa: Reservoir Chronicle manga, the two manga's plotlines and character cross over. The series' protagonist is Kimihiro Watanuki, a high school student plagued by yōkai and ayakashi spirits. One day, when running away from the spirits, he accidentally enters the shop of witch Yūko Ichihara, who has the power to grant wishes for a price.

Moz DA: 56 Moz Rank: 4.9 Semrush Rank: 276,476 Facebook ♡: 61,755 Website Worth: $ 85,800
Categories: News/Media Industry, Arts/Design, General News, News and Media
Similar? Yes 0 No 0
gazetablic.com

gazetablic.com gazetablic.com           
gazetablic - lajmi i fundit, kosove, rajon, bote
lajmi i fundit, kosove, rajon, bote


Moz DA: 39 Moz Rank: 5 Semrush Rank: 210,021 Facebook ♡: 0 Website Worth: $ 22,200
Categories: General News, Business
Similar? Yes 0 No 0
zeri.info

zeri.info zeri.info           
lajmet e fundit - zëri
serioz, te fuqishem dhe modern.


Moz DA: 51 Moz Rank: 4.8 Semrush Rank: 580,094 Facebook ♡: 309 Website Worth: $ 224,100
Categories: General News, News and Media
Similar? Yes 0 No 0
periskopi.com

periskopi.com periskopi.com           
periskopi - lajmi i fundit, kosove, rajon, bote
www.periskopi.com është platformë mediale që krijon lajme, analiza, intervista, nga vendi, rajoni dhe bota.


Facebook ♡: 57 Website Worth: $ 1,200
Categories: General News, News and Media
Similar? Yes 0 No 0
gjirafa.com

gjirafa.com gjirafa.com           
gjirafa.com - kërko në gjuhën tënde
gjirafa.com - kërko në gjuhën tënde


Moz DA: 38 Moz Rank: 4.9 Semrush Rank: 980,741 Facebook ♡: 11,274 Website Worth: $ 28,600
Categories: News/Media Industry, Arts/Radio, Computers/Internet/Searching, Search Engines, Business
Similar? Yes 0 No 0
rks-gov.net

rks-gov.net rks-gov.net           
platforma ekosova
ekosova është platformë shtetërore ku shërbimet publike që gjenden në zyrat dhe sportelet fizike të institucioneve ofrohen në mënyrë elektronike.


Semrush Rank: 1,274,170 Facebook ♡: 36 Website Worth: $ 44,400
Categories: Government/Military, Government and Legal Organizations
Similar? Yes 0 No 0
balkanweb.com

balkanweb.com balkanweb.com           
balkanweb.com - news24 - kryesore | lajm i fundit
mbulon me lajme të gjithë kategoritë: shqiperi, politike,aktualitet,kosove, sociale, ekonomi, sport, kronika, lajmi fundit, periferi, rajon, bota, analiza, intervista, kulture, teknologji, informatike, sondazhe, forum, blog, diskutime, horoskop, parashikimi i motit, balkanweb tv, fotogaleri, lajmi i fundit


Semrush Rank: 52,729 Facebook ♡: 35,460
Categories: General News, News and Media
Similar? Yes 0 No 0
sinjali.com

sinjali.com sinjali.com           
sinjalizo të keqen -sinjali
sinjali.com sjell lajmet më të fundit nga sfera e politikës, aktualiteteve, hulumtimeve, risitë, showbiz, ekonomi, sport, këshilla, etj.


Moz DA: 34 Moz Rank: 4.1 Semrush Rank: 2,727,574 Facebook ♡: 39,393 Website Worth: $ 8,100
Categories: Content Server, Arts and Culture
Similar? Yes 0 No 0
fax.al

fax.al fax.al           
iis windows server
iis windows server
River in Sweden. Faxälven is a river in Sweden.

Semrush Rank: 1,874,681 Facebook ♡: 0 Website Worth: $ 34,800
Categories: General News, News and Media
Similar? Yes 0 No 0
oranews.tv

oranews.tv oranews.tv           
ora news - te paret per lajmin e fundit.
ora news - te paret per lajmin e fundit.


Semrush Rank: 254,829 Facebook ♡: 73,401
Categories: News, News/Media Industry, Arts/Television, General News, News and Media
Similar? Yes 0 No 0
insajderi.com

insajderi.com insajderi.com           
lajmet e fundit - gazeta online insajderi
insajderi ka në fokus të veçantë gazetarinë hulumtuese dhe lajmet e fundit shqip nga kosova, shqipëria, bota, sporti, showbizi, kultura, biznesi & ekonomia.


Moz DA: 42 Moz Rank: 4.6 Semrush Rank: 918,816 Facebook ♡: 76,181 Website Worth: $ 48,000
Categories: News, Society/Ethnicity, Arts/Radio, General News, Business
Similar? Yes 0 No 0
panorama.com.al

panorama.com.al panorama.com.al           
gazeta panorama online | lajmet e fundit, lajm i fundit, lajme
gazeta panorama online, botim i panorama group, gazeta më e madhe në shqipëri, lajmet e fundit, lajm i fundit, lajme në çdo kohë, e përditshme e pavarur, gazeta panorama është gazetë e përditshme në gjuhën shqipe, botohet në tiranë, shqipëri. aktualisht ajo është gazeta më e madhe dhe si rrjedhojë më e shitura në vend, gjithashtu portali i saj online eshte portali mediatik me i vizituari ne territorin shqiptar dhe me gjere kudo qe banojne dhe jetojne shqiptarët


Moz DA: 64 Moz Rank: 4.8 Semrush Rank: 28,952 Facebook ♡: 64,846 Website Worth: $ 126,400
Categories: General News, News and Media
Similar? Yes 0 No 0
shqiptarja.com

shqiptarja.com shqiptarja.com           
shqiptarja.com - media më e besueshme
mbulon me lajme të gjithë kategoritë: shqiperi, politike, kosove, sociale, ekonomi, sport, kronika, kulture, teknologji, sondazhe, horoskop, parashikimi i motit


Semrush Rank: 254,462 Facebook ♡: 9,010 Website Worth: $ 96,300
Categories: General News, News and Media
Similar? Yes 0 No 0
rtklive.com

rtklive.com rtklive.com           Facebook ♡: 2,503 Website Worth: $ 43,000
Categories: General News, News and Media
Similar? Yes 0 No 0
tvklan.al

tvklan.al tvklan.al           
klan, televizioni kombëtar më i madh në territoret shqipfolëse
klan, televizioni kombëtar më i madh në territoret shqipfolëse.


Semrush Rank: 236,311 Facebook ♡: 65,679 Website Worth: $ 30,400
Categories: General News, News and Media
Similar? Yes 0 No 0
syri.net

syri.net syri.net           
syri | lajmi i fundit
syri.net është agjencia më e madhe e lajmeve në shqipëri, që brenda një kohe të shkurtër është kthyer në lider të informacionit.


Moz DA: 40 Moz Rank: 4.6 Semrush Rank: 93,909 Website Worth: $ 83,300
Categories: General News, News and Media
Similar? Yes 0 No 0
top-channel.tv

top-channel.tv top-channel.tv           
top channel - lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, portokalli, fiks fare, top story, perputhen, big brother albania, big brother vip, shqiperia live
lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, portokalli, fiks fare, top story, perputhen, big brother albania, big brother vip, shqiperia live
Albanian national free-to-air television network. Top Channel is a national commercial television network based in Tirana, Albania. Founded by Dritan Hoxha in 2001, the network forms part of Top Media Group together with Top Albania Radio, Top Gold Radio, My Music Radio, daily newspaper Shqip, Shqip Magazine, coffee producer Lori Caffe, Digitalb, Top News, VGA Studio, musicAL, and Imperial Cinemas. In January 2008, Top Channel was awarded national frequency coverage by making it the third such channel in Albania. In 2009, it was the first Albanian channel to become available in 16:9 widescreen high-definition television for selected programs. Since September 2003, Top Channel has been present on satellite by broadcasting all over Europe through DigitAlb, and North America through TVALB and Shqip TV. The channel is available through IPTV in Europe and North America, and through local cable in Switzerland.

Semrush Rank: 60,653 Facebook ♡: 41,533 Website Worth: $ 100,300
Categories: Arts/Movies, Arts/Television, News/Media Industry, General News, News and Media
Similar? Yes 0 No 0
abcnews.al

abcnews.al abcnews.al           
abc news - lajmet e fundit
abc news - lajmet e fundit
Albanian television channel. ABC is an Albanian free-to-air television channel based in Tirana. It was founded in 2010 on the frequency of the defunct Italian-Albanian channel Telenorba Shqiptare and in 2019 was acquired by ABC Management sh.p.k. It is part of the ABC Media Group, together with Television 7 (T7) and Gazeta Express (gazetaexpress.com) in Kosovo. ABC News Radio, a radio relay channel is available on 105.0 FM in Tirana.

Moz DA: 43 Moz Rank: 4.9 Semrush Rank: 673,900 Facebook ♡: 185 Website Worth: $ 29,000
Categories: General News, News and Media
Similar? Yes 0 No 0
lapsi.al

lapsi.al lapsi.al           
lapsi.al - ky portal informativ është një alternativë e re
lapsi.al - ky portal informativ është një alternativë e re


Semrush Rank: 244,578 Facebook ♡: 137 Website Worth: $ 53,600
Categories: General News, News and Media
Similar? Yes 0 No 0
reporteri.net

reporteri.net reporteri.net           
reporteri - së bashku rrëfejmë më mirë
reporteri - së bashku rrëfejmë më mirë


Semrush Rank: 2,074,894 Facebook ♡: 88 Website Worth: $ 6,500
Categories: General News, ADULT
Similar? Yes 0 No 0
gjirafa50.com

gjirafa50.com gjirafa50.com           
home
dyqani online me i madh dhe me i sigurte per teknologji ne kosove dhe rajon. blej online nga ofertat per produkte teknologjike dhe prano porosi kudo ne kosove.


Moz DA: 27 Moz Rank: 3.5 Semrush Rank: 769,038 Facebook ♡: 36,020
Categories: News/Media Industry, Computers/Internet/Searching, News, Online Shopping, News and Media
Similar? Yes 0 No 0
lajmi.net

lajmi.net lajmi.net           
lajmi.net - lajme të kosovës nga politika, zgjedhjet, ekonomia, sporti, showbiz, lifestyle, arti dhe teknologjia.
lajme të kosovës nga politika, zgjedhjet, ekonomia, sporti, showbiz, lifestyle, arti dhe teknologjia.


Facebook ♡: 23,694
Categories: General News, News and Media
Similar? Yes 0 No 0
kosovapress.com

kosovapress.com kosovapress.com           
kosovapress
lajme ​hoti: këto ditë do të fillojnë gërmimet në një lokacion në serbi lajme ​zrre mbron sërish vendimin për shtrenjtimin e energjisë elektrike lajme ​vushtrri…


Facebook ♡: 2 Website Worth: $ 15,400
Categories: General News, News and Media
Similar? Yes 0 No 0
gazetametro.net

gazetametro.net gazetametro.net           
gazeta metro
gazeta metro ka në fokus të veçantë lajmet e fundit shqip nga kosova, shqipëria, bota, sporti, showbizi, kultura, biznesi & ekonomia.


Semrush Rank: 381,597 Website Worth: $ 6,600
Categories: General News, News and Media
Similar? Yes 0 No 0
a2news.com

a2news.com a2news.com           
a2 cnn - exclusive news channel affiliate
exclusive news channel affiliate
American multinational nonprofit news agency. The Associated Press (AP) is an American not-for-profit news agency headquartered in New York City. Founded in 1846, it operates as a cooperative, unincorporated association, and produces news reports that are distributed to its members, U.S. newspapers and broadcasters. Since the award was established in 1917, the AP has earned 56 Pulitzer Prizes, including 34 for photography. It is also known for publishing the widely used AP Stylebook. By 2016, news collected by the AP was published and republished by more than 1,300 newspapers and broadcasters, English, Spanish, and Arabic.

Moz DA: 32 Moz Rank: 3.5 Semrush Rank: 1,273,797 Facebook ♡: 21,220 Website Worth: $ 3,200
Categories: News, Arts/Radio, Arts/Entertainment, Marketing/Merchandising, News and Media
Similar? Yes 0 No 0
evropaelire.org

evropaelire.org evropaelire.org           
radio evropa e lirë
faqja kryesore e radios evropa e lirë


Facebook ♡: 880 Website Worth: $ 119,100
Categories: General News, News and Media
Similar? Yes 0 No 0
shekulli.com.al

shekulli.com.al shekulli.com.al           
e inskenuan si grabitje, si arriti pastruesja me djalin të vidhte para dhe sende me vlerë 120 mijë euro në shtëpinë ku punonte, 23-vjeçari mburrej online
website dhe gazeta më e madhe në shqipëri.


Moz DA: 51 Moz Rank: 4.6 Semrush Rank: 737,686 Facebook ♡: 202 Website Worth: $ 571,800
Categories: General News, News and Media
Similar? Yes 0 No 0
gazetatema.net

gazetatema.net gazetatema.net           
gazeta tema - gazeta me e lexuar shqiptare
gazeta tema


Moz DA: 48 Moz Rank: 4.7 Semrush Rank: 22,676 Facebook ♡: 2 Website Worth: $ 64,800
Categories: General News, News and Media
Similar? Yes 0 No 0
albeu.com

albeu.com albeu.com           
home - albeu.com
portali albeu.com, lajmet e fundit, shqiperi, kosove, maqedoni . sport , politike , showbizz, gossip , moti , horoskopi , shqiperia dhe rajoni


Moz DA: 55 Moz Rank: 4.9 Semrush Rank: 769,547 Facebook ♡: 26,161 Website Worth: $ 117,000
Categories: Portal Sites, News and Media
Similar? Yes 0 No 0
opinion.al

opinion.al opinion.al           
faqe kryesore - lajmet e fundit - opinion.al
faqe kryesore - lajmet e fundit - opinion.al


Moz DA: 33 Moz Rank: 4 Semrush Rank: 553,990 Facebook ♡: 36,237 Website Worth: $ 10,700
Categories: News/Directories, News/Newspapers, Arts/Music, General News, News and Media
Similar? Yes 0 No 0
tpz.al

tpz.al tpz.al           
tpz
tpz


Facebook ♡: 0 Website Worth: $ 14,300
Categories: General News, News and Media
Similar? Yes 0 No 0
epokaere.com

epokaere.com epokaere.com           
epoka e re - gazeta më e guximshme shqipëtare!
gazetë e përditshme shqiptare, republika e kosovës. gazetë e njerëzve të lirë. kjo faqe e gazetës “epoka e re” www.epokaere.com, kontrollohet dhe menaxhohet nga “epoka…


Facebook ♡: 0 Website Worth: $ 7,900
Categories: General News, News and Media
Similar? Yes 0 No 0
rtv21.tv

rtv21.tv rtv21.tv           
rtv21 - rtv21 është medium lider në kosovë i cili prodhon dhe distribuon përmbajtje informative, edukative dhe argëtuese.
rtv21 është medium lider në kosovë i cili prodhon dhe distribuon përmbajtje informative, edukative dhe argëtuese.


Semrush Rank: 432,963 Website Worth: $ 800
Categories: General News, News and Media
Similar? Yes 0 No 0
kultplus.com

kultplus.com kultplus.com           
faqja kryesore - kultplus
kultplus është portali i parë dhe i vetëm që i dedikohet ngjarjeve nga kultura. perfshire lajme, intervista, tema dhe opinione që lidhen me kulturën në përgjithësi.


Facebook ♡: 579 Website Worth: $ 6,400
Categories: Entertainment, Entertainment
Similar? Yes 0 No 0
filma24.to

filma24.to filma24.to           Semrush Rank: 39,945,564
Categories: Entertainment, ???
Similar? Yes 0 No 0
sot.com.al

sot.com.al sot.com.al           
sot news
sot news


Semrush Rank: 63,659 Facebook ♡: 137 Website Worth: $ 6,400
Categories: General News, News and Media
Similar? Yes 0 No 0
arbresh.info

arbresh.info arbresh.info           
ballina - arbresh.info
ballina - arbresh.info


Facebook ♡: 202 Website Worth: $ 1,900
Categories: General News, Business
Similar? Yes 0 No 0
dosja.al

dosja.al dosja.al           
dosja
dosja


Moz DA: 33 Moz Rank: 4.3 Semrush Rank: 773,934 Facebook ♡: 24,633 Website Worth: $ 15,300
Categories: News, Computers/Internet, Science/Social Sciences, General News, News and Media
Similar? Yes 0 No 0
albinfo.ch

albinfo.ch albinfo.ch           
albinfo - lajmet e fundit - gazeta shqiptare - lajme shqip
lajmet e fundit - gazeta shqiptare - lajme shqip


Facebook ♡: 43 Website Worth: $ 19,400
Categories: General News, Business
Similar? Yes 0 No 0
filma24.cc

filma24.cc filma24.cc           Semrush Rank: 13,971,135 Facebook ♡: 20 Website Worth: $ 5,900
Categories: Computers/Chats and Forums, Sports/Soccer, Arts/Music, ???
Similar? Yes 0 No 0
merrjep.com

merrjep.com merrjep.com           
shpallje: vetura, banesa me qera, oferta pune, telefona, laptop, lojra, rroba, vegla pune, shërbime | merrjep.com
blini dhe shisni elektronika, vetura, auto pjesa, shtëpi, banesa, telefona, rroba dhe shumë gjëra të tjera në merrjep.com - tregu online më të madh në kosovë. në platformën tonë të thjeshtë për përdorim, mund të gjeni ofertat më të mira për produkte të reja dhe të përdorura, si dhe mund të eksploroni shpalljet për punësim, apartamente në shitje dhe qera, si dhe shërbime të tjera. vizitoni merrjep.com tani për të gjetur ofertat më të mira.


Semrush Rank: 217,018 Facebook ♡: 8,675 Website Worth: $ 22,900
Categories: Shopping, Business, Auctions/Classifieds, Shopping
Similar? Yes 0 No 0
zeriamerikes.com

zeriamerikes.com zeriamerikes.com           
zëri i amerikës | voa albanian | ditari
voa | zëri i amerikës, një burim i besueshëm informacioni. një shtyp i lirë është jetik.


Facebook ♡: 153 Website Worth: $ 14,000
Categories: General News, News and Media
Similar? Yes 0 No 0
portalb.mk

portalb.mk portalb.mk           
portalb - dritare realiteti
dritare realiteti


Facebook ♡: 410 Website Worth: $ 6,200
Categories: General News, Shopping
Similar? Yes 0 No 0
rtsh.al

rtsh.al rtsh.al           
kreu | radio televizioni shqiptar
rtsh, lajme sport, futboll, orkestra, radio, rti, festivali


Semrush Rank: 1,030,539 Facebook ♡: 621 Website Worth: $ 11,400
Categories: Internet Radio/TV, Entertainment
Similar? Yes 0 No 0
kosovarja-ks.com

kosovarja-ks.com kosovarja-ks.com           
revista kosovarja
kosovarja e para dhe e vetmja magazine me tirazhin dhe lexueshmerine me te madhe


Semrush Rank: 462,109 Facebook ♡: 34,772 Website Worth: $ 17,400
Categories: Entertainment, Society and Lifestyles
Similar? Yes 0 No 0
gazeta-shqip.com

gazeta-shqip.com gazeta-shqip.com           
gazeta shqip
gazeta shqip


Facebook ♡: 161 Website Worth: $ 158,000
Categories: General News, News and Media
Similar? Yes 0 No 0
newsbomb.al

newsbomb.al newsbomb.al           
kryefaqe - newsbomb albania
newsbomb.al është agjenci online mediatike e fokusuar në aspektin politik, social, ekonomik e kulturor.


Moz DA: 37 Moz Rank: 4.3 Semrush Rank: 2,465,657 Facebook ♡: 40,473 Website Worth: $ 11,600
Categories: General News, News and Media
Similar? Yes 0 No 0
ina-online.net

ina-online.net ina-online.net           
iliria news agency - jemi të parët!
jemi të parët!


Semrush Rank: 1,266,156 Facebook ♡: 14,240 Website Worth: $ 5,400
Categories: News, News/Media Industry, Arts/Radio, General News, News and Media
Similar? Yes 0 No 0
alsat-m.tv

alsat-m.tv alsat-m.tv           
televizioni - alsat
televizioni - alsat


Semrush Rank: 465,650 Facebook ♡: 2,544 Website Worth: $ 77,000
Categories: General News, News and Media
Similar? Yes 0 No 0
noa.al

noa.al noa.al           
noa lajme - agjencia kombëtare e lajmeve
noa - agjencia kombëtare e lajmeve - e vetmja 24 orë, minutë pas minute, lajme nga shqipëria, kosova, maqedonia dhe pjesa tjetër e botës
District of Bangladesh in Chattogram Division. Noakhali (Bengali: নোয়াখালী, lit. 'New canal'), historically known as Bhulua (Bengali: ভুলুয়া), is a district in southeastern Bangladesh, located in the Chittagong Division. It was established as district in 1821, and officially named Noakhali in 1868. Its headquarters lie in the town of Maijdee, making Noakhali the only district of Bangladesh that isn't named after its town name.

Semrush Rank: 332,297 Facebook ♡: 30,449 Website Worth: $ 63,500
Categories: General News, News and Media
Similar? Yes 0 No 0
faxweb.al

faxweb.al faxweb.al           
faqja kryesore - faxweb
faqja kryesore - faxweb


Moz DA: 30 Moz Rank: 4.1 Website Worth: $ 12,100
Categories: General News, News and Media
Similar? Yes 0 No 0
gazetamapo.al

gazetamapo.al gazetamapo.al           
faqje kryesore - gazeta mapo
lajm i fundit - e fundit - politike - aktualitet - shqipëria ballkani balkan balkans ballkan ballkani balkan shqiptaret shqiptarja gazeta shqiptare gsh.al gazetashqiptare.al shqiptaria balkanweb balkanweb.com bluetooth radio rash bashkim hoxha sport news fair play studio e hapur te fundit minuta pas minute koha për tu zgjuar me zemër të hapur shqiptarët për shqiptarët edi rama lulzim basha sali berisha news live news 24 vrasje therje plagosje tritol saimir tahiri vetingu vettingu gjykata policia ballkanweb thashetheme vip shqiptare sondazh video foto raportoni raportoni ju balkans ballkan rajoni rajon lajm lajme lajmi lajmet e sotme lajmet e fundit lajme nga vendi lajmi i fundit artikuj artikull artikulli lajmerime lajmerim lajmerimi njoftime njoftim njoftimi albania exchange gazetat online lajmet sot lajme me ore gazeta shqiptare lajme nga rajoni rajoni i shqiperise rajoni i kosoves rajoni i maqedonise rajoni i greqise


Moz DA: 33 Moz Rank: 3.6 Semrush Rank: 98,072 Facebook ♡: 13,353 Website Worth: $ 12,900
Categories: News/Media Industry, News, News/Directories, General News, News and Media
Similar? Yes 0 No 0
javanews.al

javanews.al javanews.al           
kreu | javanews.al
jtvccmvjzw50x3bvc3rfc2xpzgvyjtiwbgltaxqlm0qlmjixncuymiuymgrlc2lnbiuzrcuymmrlc2lnbi0xjtiyjtiwy2f0zwdvcnklm0qlmjixjtiyjtiwdgf4b25vbxklm0qlmjjwb3n0x3rhzyuymiuymhnob3dfy2f0zwdvcnlfbmftzsuzrcuymmzhbhnljtiyjtiwc2hvd19jb250zw50jtnejtiyzmfsc2ulmjilmjbtzwrpyv9zaxp


Moz DA: 35 Moz Rank: 4.3 Semrush Rank: 927,113 Facebook ♡: 22,051 Website Worth: $ 38,400
Categories: News/Media Industry, News, Society/Politics, General News, News and Media
Similar? Yes 0 No 0
monitor.al

monitor.al monitor.al           
kreu - revista monitor
[...]read more...
. The Monitorial System, also known as Madras System or Lancasterian System, was an education method that took hold during the early 19th century, because of Spanish, French, and English colonial education that was imposed into the areas of expansion. This method was also known as "mutual instruction" or the "Bell–Lancaster method" after the British educators Andrew Bell and Joseph Lancaster who both independently developed it. The method was based on the abler pupils being used as 'helpers' to the teacher, passing on the information they had learned to other students.

Website Worth: $ 10,500
Categories: Technical/Business Forums, News and Media
Similar? Yes 0 No 0
businessmag.al

businessmag.al businessmag.al           
home - business magazine albania
home - business magazine albania


Website Worth: $ 1,100
Categories: Web Mail, News and Media
Similar? Yes 0 No 0
tiranapost.al

tiranapost.al tiranapost.al           
tiranapost
tiranapost


Semrush Rank: 921,661 Website Worth: $ 2,300
Categories: Blogs/Wiki, News and Media
Similar? Yes 0 No 0
lajme.al

lajme.al lajme.al           
kreu - lajme.al
kreu - lajme.al


Moz DA: 12 Moz Rank: 3.9 Semrush Rank: 6,251,371 Facebook ♡: 40 Website Worth: $ 11,600
Categories: Content Server, News and Media
Similar? Yes 0 No 0
gazetainfokus.com

gazetainfokus.com gazetainfokus.com           
infokus | lajmi i fundit në kosovë, rajon dhe botë…
lajmi i fundit në kosovë, rajon dhe botë…


Semrush Rank: 2,627,646 Website Worth: $ 1,100
Categories: General News, News and Media
Similar? Yes 0 No 0
360grade.al

360grade.al 360grade.al           Semrush Rank: 496,724 Facebook ♡: 10,752 Website Worth: $ 2,800
Categories: General News, News and Media
Similar? Yes 0 No 0
gjirafamall.com

gjirafamall.com gjirafamall.com           
gjirafamall - qendra e vetme tregtare online në kosovë
rreth 160,000 produkte të të gjitha kategorive dhe brendeve botërore në një vend. blej online dhe prano porosinë në shtëpi.


Semrush Rank: 1,136,874 Facebook ♡: 14,623 Website Worth: $ 19,800
Categories: Business, Shopping
Similar? Yes 0 No 0
ballkani.info

ballkani.info ballkani.info           
ballkani.info - lajmet e fundit nga kosova, rajoni dhe bota
ballkani.info - lajmet e fundit nga kosova, rajoni dhe bota


Moz DA: 24 Moz Rank: 2.5 Semrush Rank: 1,868,282 Facebook ♡: 20,946 Website Worth: $ 3,800
Categories: Computers/Internet/Searching, News/Media Industry, News, General News, News and Media
Similar? Yes 0 No 0
vizionplus.tv

vizionplus.tv vizionplus.tv           
vizion plus /show, argetim, humor, informacione nga vendi e bota
show, argetim, humor, seriale, filma, news, informacion nga vendi dhe bota


Semrush Rank: 674,395 Facebook ♡: 257 Website Worth: $ 13,200
Categories: Entertainment, Entertainment
Similar? Yes 0 No 0
cna.al

cna.al cna.al           
cna - pa censurë!
gjithçka që ndodh nga politika, kronika, sociale, kultura, e të tjera, nga vendi dhe bota. lajmet e momentit, denoncime dhe investigime ekskluzive, informacione pafund raportohen live ne www.cna.al.
Sri Lankan judge. Justice Chellappah Nagalingam, KC (25 October 1893 – 25 October 1958) was a leading Ceylonese judge and lawyer. He was a Judge of the Supreme Court of Ceylon and served as acting Governor-General of Ceylon in 1954. He also served as acting Chief Justice, acting Legal Secretary and Attorney General. He was the first Ceylon Tamil to be appointed to the bench of the Supreme Court of Ceylon.

Semrush Rank: 849,236 Facebook ♡: 50,176
Categories: General News, Information Technology
Similar? Yes 0 No 0
veriu.info

veriu.info veriu.info           
veriu.info - lajmet e fundit
portali informativ veriu.info


Facebook ♡: 0 Website Worth: $ 3,500
Categories: General News, News and Media
Similar? Yes 0 No 0
euronews.al

euronews.al euronews.al           
home - euronews albania
home


Semrush Rank: 3,048,518 Website Worth: $ 8,200
Categories: General News, News and Media
Similar? Yes 0 No 0
short24.pw

short24.pw short24.pw           
short24.pw - url shortener


Moz DA: 7 Moz Rank: 3.4 Semrush Rank: 29,058,056 Facebook ♡: 1 Website Worth: $ 40,900
Categories: Internet Services, Reference
Similar? Yes 0 No 0
ata.gov.al

ata.gov.al ata.gov.al           
lajme - agjencia telegrafike shqiptare
e vetmja agjenci kombëtare e lajmeve në shqipëri, e krijuar mbi 70 vjet më parë. gazetarë që infromojnë çdo ditë për ngjarje nga politika e përditshme, ekonomia, jeta social-kulturore,sportive. ekspertë dhe specialistë të fushave të ndryshme që përzgjedhin dhe analizojnë informacionet si dhe përgatisin biografi, dossier, dhe axhenda.


Facebook ♡: 51 Website Worth: $ 50,900
Categories: Government/Military, Government and Legal Organizations
Similar? Yes 0 No 0
kohajone.com

kohajone.com kohajone.com           
gazeta koha jone | e perditshme e pavarur
gazeta koha jone | e perditshme e pavarur


Facebook ♡: 63 Website Worth: $ 54,900
Categories: General News, News and Media
Similar? Yes 0 No 0
gazetadita.al

gazetadita.al gazetadita.al           
gazeta dita | e përditshme e analizës dhe e informacionit
menu: kreu � analiza � aktualitet � politika � sociale � kronika �


Moz DA: 39 Moz Rank: 4 Semrush Rank: 63,287 Facebook ♡: 5,597 Website Worth: $ 10,700
Categories: General News, News and Media
Similar? Yes 0 No 0
lajmifundit.al

lajmifundit.al lajmifundit.al           
lajmi i fundit - sjellim lajmet e fundit nga shqiperia në kohë reale
lajmi i fundit sjell lajme live, lajmet nga shqiperia, lajmifundit 24 ore, gazeta, ngjarje shqip, kosova, ballkani e bota, videot e fundit


Facebook ♡: 1,499 Website Worth: $ 45,000
Categories: General News, News and Media
Similar? Yes 0 No 0
standard.al

standard.al standard.al           
home - gazeta standard online
home - gazeta standard online
Standardized national variety of Berber spoken in Algeria. Tamazight, or Standard Algerian Berber, is the standardized national variety of Berber spoken in Algeria. It is under active development since the officialization of Berber in Algeria.The standardization is largely based on the works of Mouloud Mammeri (the Dictionnaire and the Précis de grammaire berbère (kabyle), ISBN 9782906659001).As of 2017, 350,000 pupils were studying Tamazight in 38 wilayas out of 48, representing 4% of all students. 90% of them study Tamazight in Latin characters. In 2018, the government announced that optional classes of Tamazight will be offered in all public primary and secondary schools in the future.

Facebook ♡: 94 Website Worth: $ 13,900
Categories: General News, News and Media
Similar? Yes 0 No 0
exit.al

exit.al           
exit | shpjegon shqipërinë -
exit | shpjegon shqipërinë -
English indie rock band (2006-2015). Exit Calm were an English indie rock band, formed in Barnsley, South Yorkshire, England, in late 2006. The band was composed of singer Nicky Smith, guitarist Rob Marshall, bassist Simon Lindley and drummer Scott Pemberton. The band name was inspired by a book called "Silent Rebels" read by Lindley and the band Lunatic Calm.

Moz DA: 48 Moz Rank: 4.8 Semrush Rank: 1,167,180 Facebook ♡: 2,686 Website Worth: $ 10,300
Categories: News/Media Industry, News/Magazines and E-zines, Society/Issues, General News, News and Media
Similar? Yes 0 No 0
ikub.al

ikub.al           
ikub.al - Portali Kryesor i Informacionit per Shqiptaret
Informacione te shumellojshme si lajme, njoftime, prona ne shitje, oferta punesimi, makina ne shitje, oferta turistike, lajme sportive, biznese, informacione financiare, ligjet, si dhe nje pafundesi informacioni ne kohe reale.


Semrush Rank: 359,298 Facebook ♡: 0 Website Worth: $ 13,900
Categories: General News, News and Media
Similar? Yes 0 No 0

Suggest Site to this list (gazetaexpress.com)
    Please only suggest if the website is similar. We do check suggested websites carefully and only approve if it's completely similar.
We'll never share your email with anyone else. You'll get a confirmation email.


What is sitelike.org?

sitelike.org is a free tool to search and find Similar Websites, alternatives or related to the given site.
It helps you to find similar sites based on keyword overlap and shared audience.
Our team is manually checking and finding similar websites and also our visitors are helping us to find the best similar websites.
"Similar sites like" first finds the best and top keywords for all websites and rank them.
We also use our internal algorithm with analysing the website contents and also several web sources to determine the main topics of websites which are used to find similar websites that have the closest matching set of topics. Our ranking system uses user generated content created by our team, our visitors and also our algorithm.

30
Visited recently: 10 times
Next 7