Similar sites like gjejbiznese.com

gjejbiznese.com

gjej biznese | direktoria me e madhe e bizneseve ne shqiperi | faqe te verdha ne shqiperi | listo biznese | reklamo online - gjejbiznese.com
gjej biznese është platforma nr.1 që ka për qëllim promovimin e biznesit në shqipëri dhe jashtë vendit regjistrohu falas dhe promovo biznesin njoftime falas biznese ne tirane biznese ne shqiperi

Categories: Public Information

Semrush Rank: 4,790,154 Facebook Likes: 0 Est. Website Worth: $ 300


Sites similar to gjejbiznese.com - Top 69 gjejbiznese.com alternatives

albaniayp.com

albaniayp.com albaniayp.com albaniayp.com                      
albania business directory - list of companies in albania
business directory albania, list of companies in albania with contact details, addresses. albania companies, albania directory listing.


Website Worth: $ 600
 Is it similar?   Yes      No

infinit.al

infinit.al infinit.al infinit.al                      
home page
kjo është direktori infinit.al, vendi ku ju mund te publikoni por edhe të gjeni informacione të bollshme per bizneset, njoftime, oferte, evente dhe shkrime të ndryshme. çdo publikim eshtë i sistemuar në kategori dhe vendodhje te ndryshme.


Semrush Rank: 10,183,256 Website Worth: $ 0
 Is it similar?   Yes      No

netirane.al

netirane.al netirane.al netirane.al                      
home - netirane.al
home - netirane.al


Semrush Rank: 3,836,811 Facebook ♡: 1,242 Website Worth: $ 400
 Is it similar?   Yes      No

adbc.al

adbc.al adbc.al adbc.al                      
dhoma e biznesit të diasporës shqiptare - sektorët potencialë
dhoma e biznesit të diasporës shqiptare - themeluar në nëntor 2019, dhoma e biznesit të diasporës shqiptare, si një organizatë e pavarur...


Semrush Rank: 11,243,620 Website Worth: $ 0
 Is it similar?   Yes      No

supernet.al

supernet.al supernet.al supernet.al                      
portal informimi mbi bizneset dhe produktet | supernet.al
njohja e bizneseve ne cdo qytet te shqiperis per tu gjendur sa me afer klienteve faqe interneti falas, regjistrimi i biznesit falas


Semrush Rank: 4,832,338 Website Worth: $ 0
 Is it similar?   Yes      No

kmshc.al

kmshc.al kmshc.al kmshc.al                      
kmshc | komisioneri per mbikqyrjen e sherbimit civil


Semrush Rank: 16,864,585 Website Worth: $ 0
 Is it similar?   Yes      No

tna.al

tna.al tna.al tna.al                      
tna.al
tna.al


Semrush Rank: 31,355,421 Website Worth: $ 0
 Is it similar?   Yes      No

icse-co.org

icse-co.org icse-co.org icse-co.org                      
english - icse
english - icse


Semrush Rank: 12,494,840 Website Worth: $ 0
 Is it similar?   Yes      No

cci.al

cci.al cci.al cci.al                      
kreu
dhoma e tregtise- dhoma e tregtise se tiranes


Website Worth: $ 5,100
 Is it similar?   Yes      No

ccidr.al

ccidr.al ccidr.al ccidr.al                      
dhoma e tregtisë dhe industrisë durrës - faqja kryesore
dhoma e tregtisë dhe industrisë durrës - faqja kryesore


Website Worth: $ 2,100
 Is it similar?   Yes      No

yellowpagesalbania.com

yellowpagesalbania.com yellowpagesalbania.com yellowpagesalbania.com                      
portali i biznesit shqiptar - yellow pages albania
panairi me i madh online, ku mbi 110.000 biznese promovohen cdo dite e mijera vizitore gjejne informacion te sakte dhe ofertat me te mira te tregut, nga celesi.


Facebook ♡: 8 Website Worth: $ 18,900
 Is it similar?   Yes      No

lezha.gov.al

lezha.gov.al lezha.gov.al lezha.gov.al                      
bashkia lezhë – lezha, shtëpia jonë dhe bujtina e miqve
bashkia lezhë


Semrush Rank: 7,354,339 Facebook ♡: 664 Website Worth: $ 100
 Is it similar?   Yes      No

bashkiamat.gov.al

bashkiamat.gov.al bashkiamat.gov.al bashkiamat.gov.al                      
home


Semrush Rank: 6,737,880 Website Worth: $ 0
 Is it similar?   Yes      No

alprofitconsult.al

alprofitconsult.al alprofitconsult.al alprofitconsult.al                      
alprofit consult! - zyre kontabiliteti & konsulencë financiare
zyrë kontabiliteti - alprofit consult ofron sherbime taksash, konsulence financiare, regjistrimi i bizneseve dhe kurse kontabiliteti.


Semrush Rank: 10,330,517 Website Worth: $ 0
 Is it similar?   Yes      No

amcham.com.al

amcham.com.al amcham.com.al amcham.com.al                      
amcham albania
the american chamber of commerce in albania


Website Worth: $ 0
 Is it similar?   Yes      No

bashkiafier.gov.al

bashkiafier.gov.al bashkiafier.gov.al bashkiafier.gov.al                      
bashkia fier
use no more than 255 characters


Website Worth: $ 2,100
 Is it similar?   Yes      No

inalbania.al

inalbania.al inalbania.al inalbania.al                      
agjensi reklamimi online • inalbania.al
portal qe reklamon biznese shqiptare online. publikim ne google dhe rrjete sociale. publikohen njoftime pune te ndryshme ne gjithe shqiperine


Moz DA: 16 Moz Rank: 2.4 Semrush Rank: 2,246,462 Facebook ♡: 3,533 Website Worth: $ 500
 Is it similar?   Yes      No

perspekti.com

perspekti.com perspekti.com perspekti.com                      
perspekti - advertise and find what you are looking for!
perspekti. advertise and find what you are looking for!


Facebook ♡: 0 Website Worth: $ 2,100
 Is it similar?   Yes      No

electronics.al

electronics.al electronics.al electronics.al                      
pro electronics albania
shop powered by prestashop


Semrush Rank: 5,331,435 Website Worth: $ 600
 Is it similar?   Yes      No

adisa.gov.al

adisa.gov.al adisa.gov.al adisa.gov.al                      
agjencia e ofrimit të shërbimeve publike të integruara - adisa
urdhër nr. 80 , datë 17.11.2020 për "miratimin e rregullave dhe procedurave standarde të punës të harmonizuara, gjatë periudhë së gjendjes së epidemisë së shkaktuar nga covid19 dhe periudhë së kohëzgjatjes së vit*t shkollor 2020 - 2021" agjencia e ofrimit të shërbimeve publike të integruara


Semrush Rank: 3,005,449 Facebook ♡: 1,601 Website Worth: $ 200
 Is it similar?   Yes      No

albest.al

albest.al albest.al albest.al                      
albest.al - lider ne reklamim online
albest.al eshte portali i duhur per me te miret e shqiperise, dhe per individet hapesira me e madhe per tu informuar dhe gjetur nje pozicion pune


Moz DA: 15 Moz Rank: 2.6 Semrush Rank: 4,120,070 Facebook ♡: 3,866 Website Worth: $ 200
 Is it similar?   Yes      No

ippm.al

ippm.al ippm.al ippm.al                      
ippm – institute for public policy and good governance
ippm - institute for public policy and good governance


Semrush Rank: 17,398,478 Website Worth: $ 0
 Is it similar?   Yes      No

joqalbania.com

joqalbania.com joqalbania.com joqalbania.com                      
joq albania
krijuar më 5 shkurt 2010, joq-albania.com është platforma më e madhe e lajmeve unike, argëtuese dhe sociale në hapësirën shqipfolëse. nga vijnë materialet? nga ju dhe komuniteti. përveç kësaj, ne lundrojmë kudo ku ka shqiptarë dhe ju sjellim nga andej më të mirën duke argëtuar qindra mijëra vizitorë në ditë.


Moz DA: 32 Moz Rank: 3.6 Semrush Rank: 249,210 Facebook ♡: 33,491 Website Worth: $ 112,900
 Is it similar?   Yes      No

allaboutalbania.eu

allaboutalbania.eu allaboutalbania.eu allaboutalbania.eu                      
all about albania
albania, the under-explored jewel of the balkan peninsular, lies along the adriatic and ionian sea coastlines.


Semrush Rank: 5,423,308 Facebook ♡: 498 Website Worth: $ 100
 Is it similar?   Yes      No

qkr.gov.al

qkr.gov.al qkr.gov.al qkr.gov.al                      
qkb
qendra


Facebook ♡: 27 Website Worth: $ 13,600
 Is it similar?   Yes      No

biznesetehapura.com

biznesetehapura.com biznesetehapura.com biznesetehapura.com                      
bizneset e hapura
bizneset e hapura


Moz DA: 13 Moz Rank: 1.7 Semrush Rank: 3,221,221 Facebook ♡: 215 Website Worth: $ 800
 Is it similar?   Yes      No

partnersalbania.org

partnersalbania.org partnersalbania.org partnersalbania.org                      
partners albania for change and development – partnerët shqipëri për ndryshim dhe zhvillim
partners-albania, center for change and conflict management,partnerët shqipëri, qendra për ndryshim dhe manaxhim konflikti


Website Worth: $ 2,100
 Is it similar?   Yes      No

55news.al

55news.al 55news.al 55news.al                      
faqe e parë
55 news


Semrush Rank: 2,755,780 Facebook ♡: 606 Website Worth: $ 500
 Is it similar?   Yes      No

dpttv.gov.al

dpttv.gov.al dpttv.gov.al dpttv.gov.al                      
dpttv
dpttv


Semrush Rank: 3,479,639 Website Worth: $ 400
 Is it similar?   Yes      No

cdnimpuls.com

cdnimpuls.com cdnimpuls.com cdnimpuls.com                      
apache2 debian default page: it works
apache2 debian default page: it works


Semrush Rank: 47,730,271 Website Worth: $ 300
 Is it similar?   Yes      No

finderal.com

finderal.com finderal.com finderal.com                      
te gjitha punet ne nje vend | finderal.com
kerko per mundesi punesimi ne shqiperi dhe kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane


Semrush Rank: 933,024 Website Worth: $ 700
 Is it similar?   Yes      No

altax.al

altax.al altax.al altax.al                      
altax
altax


Facebook ♡: 0 Website Worth: $ 100
 Is it similar?   Yes      No

elbasani.gov.al

elbasani.gov.al elbasani.gov.al elbasani.gov.al                      Website Worth: $ 0
 Is it similar?   Yes      No

tv1-channel.tv

tv1-channel.tv tv1-channel.tv tv1-channel.tv                      
tv1 - channel (televizioni i pare i qytet*t te shkodres)
tv1 - channel (televizioni i pare i qytet*t te shkodres)


Website Worth: $ 600
 Is it similar?   Yes      No

businessmag.al

businessmag.al businessmag.al businessmag.al                      
home - business magazine albania
revista online e biznesit ne shqip


Website Worth: $ 1,100
 Is it similar?   Yes      No

gjiganti.com

gjiganti.com gjiganti.com gjiganti.com                      
mirë se vini në gjiganti.com
gjiganti është një ndër mediat më të mëdha elektronike në diasporë duke përfshirë projektin emigranti si një lider kryesor në çështjet e integrimit dhe organizimit të komunitet*t shqiptar në 19 shtete.


Website Worth: $ 600
 Is it similar?   Yes      No

njoftime.al

njoftime.al njoftime.al njoftime.al                      
njoftime.al - merr oferta, mbaro pune!
✔ njoftime.al merr oferta online per shtepi pune makina, shtepi me qera te lira ne tirane apartamente ne sh*tje ne tirane me okazion 2020 shofer makina me keste kerkohet shofer klasi b dua pune 150 mije leke durrs okazion ne don bosko shtepi me qera vlore per familjare


Semrush Rank: 3,878,535 Facebook ♡: 441 Website Worth: $ 2,800
 Is it similar?   Yes      No

bashkiashkoder.gov.al

bashkiashkoder.gov.al bashkiashkoder.gov.al bashkiashkoder.gov.al                      
eksploroni faqen e bashkisë
eksploroni faqen e bashkisë


Semrush Rank: 2,782,187 Facebook ♡: 11,375 Website Worth: $ 100
 Is it similar?   Yes      No

klsh.org.al

klsh.org.al klsh.org.al klsh.org.al                      
klsh
klsh


Semrush Rank: 3,662,954 Website Worth: $ 2,700
 Is it similar?   Yes      No

univlora.edu.al

univlora.edu.al univlora.edu.al univlora.edu.al                      
univlora – universiteti "ismail qemali" vlorë – virtus scientia veritas
universiteti 'ismail qemali' vlorë


Semrush Rank: 1,503,807 Facebook ♡: 1,817 Website Worth: $ 500
 Is it similar?   Yes      No

duapune.com

duapune.com duapune.com duapune.com                      
duapune.com
duapune.com


Semrush Rank: 1,425,259 Facebook ♡: 5,375 Website Worth: $ 14,500
 Is it similar?   Yes      No

monitor.al

monitor.al monitor.al monitor.al                      
revista monitor
biznes ekonomi treg


Website Worth: $ 10,500
 Is it similar?   Yes      No

perqasje.com

perqasje.com perqasje.com perqasje.com                      
home new - perqasje
home new - perqasje


Semrush Rank: 7,562,895 Website Worth: $ 200
 Is it similar?   Yes      No

gjirafa.biz

gjirafa.biz gjirafa.biz gjirafa.biz                      
gjirafa.biz
gjirafapikbiz është shërbim nga gjirafa® që i mundëson përdoruesve gjetjen e mbi 30 000 bizneseve dhe pikave të interesit në kosovë, ndërsa bizneseve ju mundëson të gjenden lehtë nga përdoruesit.


Website Worth: $ 600
 Is it similar?   Yes      No

gjykataadministrativeeapelit.al

gjykataadministrativeeapelit.al gjykataadministrativeeapelit.al gjykataadministrativeeapelit.al                      
gjykata administrative e apelit
gjykata administrative e apelit... listat e reja te gjykimeve te ardhura ne gjykate cështjet e ardhura ne gjykatë, ceshtjet në gjykim informacionet e fundit, shorti i fundit dhe njoftime kalendari i ceshtjeve ne gjykim vendime publikime ndihme media galeri te dhenat me te fundit kuadri ligjor


Semrush Rank: 6,298,599 Facebook ♡: 0 Website Worth: $ 100
 Is it similar?   Yes      No

tirana.al

tirana.al tirana.al tirana.al                      
bashkia tirane
faqja zyrtare e bashkisë së tiranës. lajme, publikime, njotime, informacion për mundësi punësimi ose praktika në bashki, informacione mbi njësitë administrative, informacione mbi atraksionet e tiranës.


Semrush Rank: 1,837,505 Website Worth: $ 2,800
 Is it similar?   Yes      No

e-albania.al

e-albania.al e-albania.al e-albania.al                      
e-albania
e-albania


Semrush Rank: 565,788 Facebook ♡: 66 Website Worth: $ 56,000
 Is it similar?   Yes      No

idp.al

idp.al idp.al idp.al                      
idp | official website
idp | official website


Semrush Rank: 3,286,132 Website Worth: $ 300
 Is it similar?   Yes      No

tiranatoday.al

tiranatoday.al tiranatoday.al tiranatoday.al                      
lajm i fundit - politike - kronike - tirana today
lajm i fundit - politike - kronike - tirana today


Moz DA: 24 Moz Rank: 3 Semrush Rank: 1,794,283 Facebook ♡: 29,983 Website Worth: $ 3,100
 Is it similar?   Yes      No

dap.gov.al

dap.gov.al dap.gov.al dap.gov.al                      
home
departamenti i administrates publike, dap


Semrush Rank: 2,464,336 Website Worth: $ 2,300
 Is it similar?   Yes      No

dogana.gov.al

dogana.gov.al dogana.gov.al dogana.gov.al                      
administrata doganore shqiptare
kreu | administrata doganore shqiptare


Facebook ♡: 1,114 Website Worth: $ 16,300
 Is it similar?   Yes      No

shkodranews.org

shkodranews.org shkodranews.org shkodranews.org                      
home
shkodra news - shkodra news


Semrush Rank: 1,308,593 Website Worth: $ 200
 Is it similar?   Yes      No

njoftime.com

njoftime.com njoftime.com njoftime.com                      
www.njoftime.com
mbi 1 milion lexues | me pak klikime dhe oferta, kerkesa, shpallja, njoftimi juaj publikohet ne internet. provojeni! per me shume kliente nga qyteti juaj e me gjere, ne nje treg sh*tblerje pa kufi...classifieds for jobs, sale in albania


Semrush Rank: 726,932 Facebook ♡: 4,334 Website Worth: $ 39,400
 Is it similar?   Yes      No

scan-tv.com

scan-tv.com scan-tv.com scan-tv.com                      
scan - lajme ekonomike dhe financiare, bursa, tregjet, dossier
scan, i vetmi për ekonominë në shqipëri. lajmet më të fundit nga vendi dhe rajoni, an*liza të thelluara për zhvillimet kryesore. livestream televizioni scan


Facebook ♡: 0 Website Worth: $ 7,200
 Is it similar?   Yes      No

faktoje.al

faktoje.al faktoje.al faktoje.al                      
faktoje.al


Semrush Rank: 4,184,286 Website Worth: $ 1,200
 Is it similar?   Yes      No

gazetaimpakt.com

gazetaimpakt.com gazetaimpakt.com gazetaimpakt.com                      
gazeta impakt
portali impakt, lajme, intervista, dokumentare


Facebook ♡: 228 Website Worth: $ 1,800
 Is it similar?   Yes      No

gazetasi.al

gazetasi.al gazetasi.al gazetasi.al                      
gazeta si - lajmet ndryshe
gazeta “si” sjell lajmin e thelluar nga politika, financat personale, taksa, bota, argetimi dhe sporti përmes an*lizës, video, infografikes dhe podcast.


Semrush Rank: 1,539,691 Website Worth: $ 3,400
 Is it similar?   Yes      No

mb.gov.al

mb.gov.al mb.gov.al mb.gov.al                      
ministria e brendshme
ministria e brendshme - lajme · fjalime · deklarata për shtyp · aktivitete të pritshme · njoftime për publikun · komisariati dixhital · intervista · në 1 javë · vetting-u; shçba; azili; antikanabisi · operacione. ministria. ministri


Semrush Rank: 2,037,708 Website Worth: $ 1,200
 Is it similar?   Yes      No

njoftimefalas.com

njoftimefalas.com njoftimefalas.com njoftimefalas.com                      
njoftimefalas.com
njoftimefalas eshte portal me njoftime dhe oferta online ku do te gjeni makina ne sh*tje te lira me letra gazeta online sot dyqane dhe lokale me qera gazeta njoftime falas oferta pune vende te lira pune ne tirane merr jep shqiperi oferta pune 2020 shtepi me qera ne tirane garsoniere apartamente ne sh*tje ne tirane me okazion vende te lira pune ne durres bar kafe me qera tirane gazeta online shtepi me qera ne tirane vende te lira pune ne vlore shtepi me qera per studente tirane makina ne sh*tje okazion


Moz DA: 24 Moz Rank: 3.4 Semrush Rank: 157,123 Facebook ♡: 549 Website Worth: $ 25,800
 Is it similar?   Yes      No

opencorporates.al

opencorporates.al opencorporates.al opencorporates.al                      
open corporates albania
krijimi i instrumenteve që lehtësojnë gjetjen, përdorimin dhe vizibilitetin e informacionit mbi shpërndarjen e kontratave publike sipas kontraktorëve / klientëve.
• rritje e kapacitet*t të gazetarëve lokal në realizimin e shkrimeve mbi shpërndarjen e kontratave publike sipas klientëve.
• identifikim i shpërndarjes se kontratave publike (parasë publike) në klient sipas grupit gjinor.


Moz DA: 20 Moz Rank: 2.3 Semrush Rank: 2,895,366 Facebook ♡: 33 Website Worth: $ 1,200
 Is it similar?   Yes      No

politiko.al

politiko.al politiko.al politiko.al                      
politiko
news | politiko.al


Semrush Rank: 1,506,198 Website Worth: $ 2,500
 Is it similar?   Yes      No

portavendore.al

portavendore.al portavendore.al portavendore.al                      
home - porta vendore
home - porta vendore


Semrush Rank: 4,174,533 Website Worth: $ 600
 Is it similar?   Yes      No

fjala.al

fjala.al fjala.al fjala.al                      
gazeta fjala | fjala është e lirë. liria është fuqi!
faqe kryesore - gazeta fjala


Moz DA: 10 Moz Rank: 1.4 Semrush Rank: 15,213,800 Facebook ♡: 8,455 Website Worth: $ 8,200
 Is it similar?   Yes      No

hashtag.al

hashtag.al hashtag.al hashtag.al                      
kreu


Facebook ♡: 0 Website Worth: $ 1,200
 Is it similar?   Yes      No

pcworld.al

pcworld.al pcworld.al pcworld.al                      
pcworld albanian
pc world albanian, lajmi i fundit për teknologjinë e informacionit, komunikimit dhe sigurisë kibernetike në shqip.


Facebook ♡: 44 Website Worth: $ 400
 Is it similar?   Yes      No

tatime.gov.al

tatime.gov.al tatime.gov.al tatime.gov.al                      
dpt
dpt


Semrush Rank: 887,904 Facebook ♡: 9 Website Worth: $ 34,800
 Is it similar?   Yes      No

boldnews.al

boldnews.al boldnews.al boldnews.al                      
news | boldnews.al
per te ber nje denoncim me video/foto kontaktoni: +35568 59 22 222 (whatsapp/viber) boldnews.al lajmi i fundit...


Moz DA: 28 Moz Rank: 3.3 Semrush Rank: 1,283,192 Facebook ♡: 12,436 Website Worth: $ 1,300
 Is it similar?   Yes      No

openprocurement.al

openprocurement.al openprocurement.al openprocurement.al                      
open procurement
open procurement


Semrush Rank: 7,515,567 Website Worth: $ 2,700
 Is it similar?   Yes      No

pamfleti.net

pamfleti.net pamfleti.net pamfleti.net                      
Pamfleti
Pamfleti


Website Worth: $ 9,000
 Is it similar?   Yes      No


Suggest Site to this list (gjejbiznese.com)
    Please only suggest if the website is similar. We do check suggested websites carefully and only approve if it's completely similar.
We'll never share your email with anyone else. You'll get a confirmation email.
What is sitelike.org?

sitelike.org is a free tool to search and find Similar Websites, alternatives or related to the given site.
It helps you to find similar sites based on keyword overlap and shared audience.
"Similar sites like" first finds the best and top keywords for all websites and rank them.

Some random sites