Similar sites like koha.net and alternatives


just a moment...
. The fictional characters appearing in the manga and anime series xxxHolic were developed by Clamp, a group of four manga artists. The series takes place in modern Japan and focuses on various supernatural themes, with most of the main characters being humans with magical powers, supernatural creatures, or spirits. Published concurrently with Clamp's Tsubasa: Reservoir Chronicle manga, the two manga's plotlines and character cross over. The series' protagonist is Kimihiro Watanuki, a high school student plagued by yōkai and ayakashi spirits. One day, when running away from the spirits, he accidentally enters the shop of witch Yūko Ichihara, who has the power to grant wishes for a price. https://en.wikipedia.org/wiki/Kohane_Tsuyuri
Categories: News/Media Industry, Arts/Design, General News, News and Media
Topics: bota sot gazeta ditore, just a moment.., koha ditore, koha net, koha net sport, koha shkoder, lajmet e fundit

Moz DA: 55 Moz Rank: 5 Semrush Rank: 214,378 Facebook ♡: 62,041
koha.net
koha.net Reviews


Sites similar to koha.net - Top 33 koha.net alternatives

gazetaexpress.com

gazetaexpress.com gazetaexpress.com           
gazeta express - lajmi i fundit
lajmi i fundit


Moz DA: 57 Moz Rank: 5 Semrush Rank: 50,249 Facebook ♡: 114,504
Categories: News/Media Industry, News, General News, News and Media
Similar? Yes 0 No 0
klankosova.tv

klankosova.tv klankosova.tv           
ballina - lajmet e fundit - klan kosova - jemi një
politikë, sport, ekonomi, krim, kulturë, botë, showbiz……krejt lajmet e fundit për atë që ndodh në kosovë e jashtë saj i gjeni këtu në klankosova.tv


Semrush Rank: 756,875 Facebook ♡: 133,388
Categories: Internet Radio/TV, Streaming Media and Download
Similar? Yes 0 No 0
zeri.info

zeri.info zeri.info           
lajmet e fundit - zëri
serioz, te fuqishem dhe modern.


Moz DA: 51 Moz Rank: 4.8 Semrush Rank: 580,094 Facebook ♡: 309
Categories: General News, News and Media
Similar? Yes 0 No 0
telegrafi.com

telegrafi.com telegrafi.com           
telegrafi - portali me i madh me lajme ne shqip | lajmet e fundit shqip - telegrafi
telegrafi i'u sjell në kohë reale, sekond pas sekonde informacione dhe lajme, këshilla dhe analiza nga të gjitha sferat e jetës.
. Telegrafi is an Albanian language newspaper published in Kosovo. It was founded on December 26, 2006.

Moz DA: 70 Moz Rank: 5.3 Semrush Rank: 71,654 Facebook ♡: 69,439
Categories: News, Society/Politics, General News, News and Media
Similar? Yes 0 No 0
indeksonline.net

indeksonline.net indeksonline.net           
indeksonline.net - shpejt dhe origjinal!
indeksonline.net - shpejt dhe origjinal!


Moz DA: 44 Moz Rank: 4.8 Semrush Rank: 358,889 Facebook ♡: 140,705
Categories: General News, News and Media
Similar? Yes 0 No 0
botasot.info

botasot.info botasot.info           
bota sot
lajmet, sporti, showbizi e shumë e shumë tjera më së shpejti vin tek ju tek portali bota sot online


Moz DA: 48 Moz Rank: 4.8 Semrush Rank: 75,605 Facebook ♡: 41,561
Categories: News/Newspapers, Society/Ethnicity, General News, News and Media
Similar? Yes 0 No 0
gazetablic.com

gazetablic.com gazetablic.com           
gazetablic - lajmi i fundit, kosove, rajon, bote
lajmi i fundit, kosove, rajon, bote


Moz DA: 39 Moz Rank: 5 Semrush Rank: 210,021 Facebook ♡: 0
Categories: General News, Business
Similar? Yes 0 No 0
lajmi.net

lajmi.net lajmi.net           
lajmi.net - lajme të kosovës nga politika, zgjedhjet, ekonomia, sporti, showbiz, lifestyle, arti dhe teknologjia.
lajme të kosovës nga politika, zgjedhjet, ekonomia, sporti, showbiz, lifestyle, arti dhe teknologjia.


Facebook ♡: 23,694
Categories: General News, News and Media
Similar? Yes 0 No 0
periskopi.com

periskopi.com periskopi.com           
checking browser...
checking browser...


Facebook ♡: 57
Categories: General News, News and Media
Similar? Yes 0 No 0
sinjali.com

sinjali.com sinjali.com           
sinjalizo të keqen -sinjali
sinjali.com sjell lajmet më të fundit nga sfera e politikës, aktualiteteve, hulumtimeve, risitë, showbiz, ekonomi, sport, këshilla, etj.


Moz DA: 34 Moz Rank: 4.1 Semrush Rank: 2,727,574 Facebook ♡: 39,393
Categories: Content Server, Arts and Culture
Similar? Yes 0 No 0
rks-gov.net

rks-gov.net rks-gov.net           
platforma ekosova
ekosova është platformë shtetërore ku shërbimet publike që gjenden në zyrat dhe sportelet fizike të institucioneve ofrohen në mënyrë elektronike.


Semrush Rank: 1,274,170 Facebook ♡: 36
Categories: Government/Military, Government and Legal Organizations
Similar? Yes 0 No 0
reporteri.net

reporteri.net reporteri.net           
reporteri.net - lajmi i fundit | bëje dallimin.
reporteri.net është gazetë online e lajmeve nga vendi dhe bota. qëllim kryesor ka informimin e drejtë, të paanshëm dhe të shpejtë.


Semrush Rank: 2,074,894 Facebook ♡: 88
Categories: General News, ADULT
Similar? Yes 0 No 0
rtklive.com

rtklive.com rtklive.com           
just a moment...


Moz DA: 54 Moz Rank: 4.8 Semrush Rank: 637,284 Facebook ♡: 2,503
Categories: General News, News and Media
Similar? Yes 0 No 0
kosovapress.com

kosovapress.com kosovapress.com           
just a moment...


Moz DA: 50 Moz Rank: 4.8 Semrush Rank: 977,960 Facebook ♡: 2
Categories: General News, News and Media
Similar? Yes 0 No 0
fax.al

fax.al fax.al           
lajme - fax.al
lajme - fax.al
River in Sweden. Faxälven is a river in Sweden.

Semrush Rank: 1,874,681 Facebook ♡: 0
Categories: General News, News and Media
Similar? Yes 0 No 0
evropaelire.org

evropaelire.org evropaelire.org           
radio evropa e lirë
faqja kryesore e radios evropa e lirë


Moz DA: 44 Moz Rank: 4.6 Semrush Rank: 2,345,961 Facebook ♡: 880
Categories: General News, News and Media
Similar? Yes 0 No 0
gazetametro.net

gazetametro.net gazetametro.net           
gazeta metro
gazeta metro ka në fokus të veçantë lajmet e fundit shqip nga kosova, shqipëria, bota, sporti, showbizi, kultura, biznesi & ekonomia.


Semrush Rank: 381,597
Categories: General News, News and Media
Similar? Yes 0 No 0
gjirafa.com

gjirafa.com gjirafa.com           
gjirafa.com - kërko në gjuhën tënde
gjirafa.com është makina e parë dhe më e përparuar kërkimore në gjuhën shqipe, e cila i ofron përdoruesve të saj gjetjen e informatave shqip nga i tërë interneti. përdoruesit kanë mundësi të kërkojnë më shumë se 33 milion ueb faqe shqip nga i tërë interneti, si dhe më shumë se 7000 lajme ditore nga të gjitha portalet shqip të infomimit. gjirafa.com ndër të tjera ofron edhe oraret e autobusëve ndërmjet vendeve në kosovë, maqedoni dhe shqipëri, si dhe parashikimin e motit për qytetet kryesore. gjirafa.com, “kërko në gjuhën tënded”.


Moz DA: 38 Moz Rank: 4.9 Semrush Rank: 980,741 Facebook ♡: 11,274
Categories: News/Media Industry, Arts/Radio, Computers/Internet/Searching, Search Engines, Business
Similar? Yes 0 No 0
ballkani.info

ballkani.info ballkani.info           
ballkani.info - lajmet e fundit nga kosova, rajoni dhe bota
portali ballkani


Moz DA: 24 Moz Rank: 2.5 Semrush Rank: 1,868,282 Facebook ♡: 20,946
Categories: Computers/Internet/Searching, News/Media Industry, News, General News, News and Media
Similar? Yes 0 No 0
kultplus.com

kultplus.com kultplus.com           
faqja kryesore - kultplus
kultplus është portali i parë dhe i vetëm që i dedikohet ngjarjeve nga kultura. perfshire lajme, intervista, tema dhe opinione që lidhen me kulturën në përgjithësi.


Facebook ♡: 579
Categories: Entertainment, Entertainment
Similar? Yes 0 No 0
kosovarja-ks.com

kosovarja-ks.com kosovarja-ks.com           
revista kosovarja
kosovarja e para dhe e vetmja magazine me tirazhin dhe lexueshmerine me te madhe


Semrush Rank: 462,109 Facebook ♡: 34,772
Categories: Entertainment, Society and Lifestyles
Similar? Yes 0 No 0
atk-ks.org

atk-ks.org atk-ks.org           
ballina - administrata tatimore e kosovës
open data raporto 0800 80 800 administrata tatimore e kosovës poreska administracija kosova tax administration of kosovo shqip english srpski facebook instagram youtube open data raportime 0800 80 800 shqip anglisht serbisht facebook instagram youtube mbledhja e tatimeve dhe kontributeve mbështet zhvillimin ekonomik dhe mirëqenien e qytetarëve të kosovës. shërbimet elektronike asset 1 edi – …


Moz DA: 22 Moz Rank: 4.1 Semrush Rank: 6,147,040 Facebook ♡: 47
Categories: Government/Military, Finance and Banking
Similar? Yes 0 No 0
top-channel.tv

top-channel.tv top-channel.tv           
top channel - lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, portokalli, fiks fare, top story, perputhen, big brother albania, big brother vip, shqiperia live
lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, portokalli, fiks fare, top story, perputhen, big brother albania, big brother vip, shqiperia live
Albanian national free-to-air television network. Top Channel is a national commercial television network based in Tirana, Albania. Founded by Dritan Hoxha in 2001, the network forms part of Top Media Group together with Top Albania Radio, Top Gold Radio, My Music Radio, daily newspaper Shqip, Shqip Magazine, coffee producer Lori Caffe, Digitalb, Top News, VGA Studio, musicAL, and Imperial Cinemas. In January 2008, Top Channel was awarded national frequency coverage by making it the third such channel in Albania. In 2009, it was the first Albanian channel to become available in 16:9 widescreen high-definition television for selected programs. Since September 2003, Top Channel has been present on satellite by broadcasting all over Europe through DigitAlb, and North America through TVALB and Shqip TV. The channel is available through IPTV in Europe and North America, and through local cable in Switzerland.

Semrush Rank: 60,653 Facebook ♡: 41,533
Categories: Arts/Movies, Arts/Television, News/Media Industry, General News, News and Media
Similar? Yes 0 No 0
gjirafa50.com

gjirafa50.com gjirafa50.com           
home
dyqani online me i madh dhe me i sigurte per teknologji ne kosove dhe rajon. blej online nga ofertat per produkte teknologjike dhe prano porosi kudo ne kosove.


Moz DA: 27 Moz Rank: 3.5 Semrush Rank: 769,038 Facebook ♡: 36,020
Categories: News/Media Industry, Computers/Internet/Searching, News, Online Shopping, News and Media
Similar? Yes 0 No 0
panorama.com.al

panorama.com.al panorama.com.al           
gazeta panorama online | lajmet e fundit, lajm i fundit, lajme
gazeta panorama online, botim i panorama group, gazeta më e madhe në shqipëri, lajmet e fundit, lajm i fundit, lajme në çdo kohë, e përditshme e pavarur, gazeta panorama është gazetë e përditshme në gjuhën shqipe, botohet në tiranë, shqipëri. aktualisht ajo është gazeta më e madhe dhe si rrjedhojë më e shitura në vend, gjithashtu portali i saj online eshte portali mediatik me i vizituari ne territorin shqiptar dhe me gjere kudo qe banojne dhe jetojne shqiptarët


Moz DA: 64 Moz Rank: 4.8 Semrush Rank: 28,952 Facebook ♡: 64,846
Categories: General News, News and Media
Similar? Yes 0 No 0
filma24.to

filma24.to filma24.to           
access denied | filma24.to used cloudflare to restrict access


Semrush Rank: 39,945,564
Categories: Entertainment, ???
Similar? Yes 0 No 0
gazetamapo.al

gazetamapo.al gazetamapo.al           
faqje kryesore - gazeta mapo
lajm i fundit - e fundit - politike - aktualitet - shqipëria ballkani balkan balkans ballkan ballkani balkan shqiptaret shqiptarja gazeta shqiptare gsh.al gazetashqiptare.al shqiptaria balkanweb balkanweb.com bluetooth radio rash bashkim hoxha sport news fair play studio e hapur te fundit minuta pas minute koha për tu zgjuar me zemër të hapur shqiptarët për shqiptarët edi rama lulzim basha sali berisha news live news 24 vrasje therje plagosje tritol saimir tahiri vetingu vettingu gjykata policia ballkanweb thashetheme vip shqiptare sondazh video foto raportoni raportoni ju balkans ballkan rajoni rajon lajm lajme lajmi lajmet e sotme lajmet e fundit lajme nga vendi lajmi i fundit artikuj artikull artikulli lajmerime lajmerim lajmerimi njoftime njoftim njoftimi albania exchange gazetat online lajmet sot lajme me ore gazeta shqiptare lajme nga rajoni rajoni i shqiperise rajoni i kosoves rajoni i maqedonise rajoni i greqise


Moz DA: 33 Moz Rank: 3.6 Semrush Rank: 98,072 Facebook ♡: 13,353
Categories: News/Media Industry, News, News/Directories, General News, News and Media
Similar? Yes 0 No 0
abcnews.al

abcnews.al abcnews.al           
abc news - lajmet e fundit
abc news - lajmet e fundit
Albanian television channel. ABC is an Albanian free-to-air television channel based in Tirana. It was founded in 2010 on the frequency of the defunct Italian-Albanian channel Telenorba Shqiptare and in 2019 was acquired by ABC Management sh.p.k. It is part of the ABC Media Group, together with Television 7 (T7) and Gazeta Express (gazetaexpress.com) in Kosovo. ABC News Radio, a radio relay channel is available on 105.0 FM in Tirana.

Moz DA: 43 Moz Rank: 4.9 Semrush Rank: 673,900 Facebook ♡: 185
Categories: General News, News and Media
Similar? Yes 0 No 0
syri.net

syri.net syri.net           
syri | lajmi i fundit
syri.net është agjencia më e madhe e lajmeve në shqipëri, që brenda një kohe të shkurtër është kthyer në lider të informacionit.


Moz DA: 40 Moz Rank: 4.6 Semrush Rank: 93,909
Categories: General News, News and Media
Similar? Yes 0 No 0
filma24.cc

filma24.cc filma24.cc           
access denied | filma24.cc used cloudflare to restrict access


Semrush Rank: 13,971,135 Facebook ♡: 20
Categories: Computers/Chats and Forums, Sports/Soccer, Arts/Music, ???
Similar? Yes 0 No 0
mekulipress.com

mekulipress.com mekulipress.com           
me traditë! - mekuli press
me traditë! - mekuli pressCategories: Parked Domain, Society and Lifestyles
Similar? Yes 0 No 0
gjirafamall.com

gjirafamall.com gjirafamall.com           
qendra e vetme tregtare online ne kosove | gjirafamall
rreth 160,000 produkte te te gjitha kategorive dhe brendeve boterore ne nje vend. blej online dhe prano porosine kudo ne kosove.


Moz DA: 25 Moz Rank: 3.9 Semrush Rank: 7,176,157 Facebook ♡: 20,736
Categories: Business, Shopping
Similar? Yes 0 No 0
merrjep.com

merrjep.com merrjep.com           
Shpallje: Vetura, Banesa me qera, Oferta pune, Telefona, Laptop, Lojra, Rroba, Vegla pune, Shërbime | MerrJep.com
Blini dhe shisni elektronika, vetura, auto pjesa, shtëpi, banesa, telefona, rroba dhe shumë gjëra të tjera në MerrJep.com - tregu online më të madh në Kosovë. Në platformën tonë të thjeshtë për përdorim, mund të gjeni ofertat më të mira për produkte të reja dhe të përdorura, si dhe mund të eksploroni shpalljet për punësim, apartamente në shitje dhe qera, si dhe shërbime të tjera. Vizitoni MerrJep.com tani për të gjetur ofertat më të mira.


Moz DA: 59 Moz Rank: 4.9 Semrush Rank: 404,318 Facebook ♡: 8,660
Categories: Shopping, Business, Auctions/Classifieds, Shopping
Similar? Yes 0 No 0
Suggest Site to this list (koha.net)
    Please only suggest if the website is similar. We do check suggested websites carefully and only approve if it's completely similar.
We'll never share your email with anyone else. You'll get a confirmation email.

koha.net Reviews

No reviews have been made yet.


What is sitelike.org?

sitelike.org is a free tool to search and find Similar Websites, alternatives or related to the given site.
It helps you to find similar sites based on keyword overlap and shared audience.
Our team is manually checking and finding similar websites and also our visitors are helping us to find the best similar websites.
"Similar sites like" first finds the best and top keywords for all websites and rank them.
We also use our internal algorithm with analysing the website contents and also several web sources to determine the main topics of websites which are used to find similar websites that have the closest matching set of topics. Our ranking system uses user generated content created by our team, our visitors and also our algorithm.

10
Visited: 10 times
Visited recently: 5 times