Similar sites like infoshqip.com

infoshqip.com

infoshqip.com - lajmet e fundit shqip
infoshqip.com ju sjell lajmet e fundit shqip në kohë reale nga vendi, rajoni dhe bota. , lajmet e fundi politike, sportive, ekonomike e kulturore.


Moz DA: 33 Moz Rank: 3.4 Semrush Rank: 1,465,252 Facebook Likes: 7,970 Est. Website Worth: $ 4,400


Sites similar to infoshqip.com - Top 77 infoshqip.com alternatives

syri.net

syri.net syri.net syri.net                      
syri | lajmi i fundit
syri.net është agjencia më e madhe e lajmeve në shqipëri, që brenda një kohe të shkurtër është kthyer në lider të informacionit.


Semrush Rank: 75,081 Facebook ♡: 94,543 Website Worth: $ 86,500
 Is it similar?   Yes      No
indeksonline.net

indeksonline.net indeksonline.net indeksonline.net                      
indeksonline.net -
indeksonline.net -


Semrush Rank: 69,895 Facebook ♡: 0 Website Worth: $ 65,000
 Is it similar?   Yes      No
abcnews.al

abcnews.al abcnews.al abcnews.al                      
abcnews.al - abc news
abc news është i pari televizion në shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne shkodër, durrës, elbasan, korcë, fier, vlorë e gjirokaster. lajmet e fundit nga shqipëria, kosova, maqedonia, rajoni dhe bota, si dhe informacione nga bota e showbizit, teknologjisë, lifestyle, dossier, moti, etj. transmetimi i abc news është live, 24 orë.


Semrush Rank: 586,563 Facebook ♡: 185 Website Worth: $ 29,000
 Is it similar?   Yes      No
telegrafi.com

telegrafi.com telegrafi.com telegrafi.com                      
lajmet e fundit - telegrafi
telegrafi i'u sjell në kohë reale, sekond pas sekonde informacione dhe lajme, këshilla dhe an*liza nga të gjitha sferat e jetës.


Semrush Rank: 32,892 Facebook ♡: 64,064 Website Worth: $ 134,600
 Is it similar?   Yes      No
zyrtare.net

zyrtare.net zyrtare.net zyrtare.net                      
zyrtare.net - lajmet e fundit - zyrtare
zyrtare.net - lajmet e fundit - zyrtare


Semrush Rank: 8,673,554 Website Worth: $ 1,200
 Is it similar?   Yes      No
shqip.press

shqip.press shqip.press shqip.press                      
shqip press | agjencia e pavarur e lajmeve
shqip press | agjencia e pavarur e lajmeve


Semrush Rank: 12,090,238 Website Worth: $ 0
 Is it similar?   Yes      No
aktuale.mk

aktuale.mk aktuale.mk aktuale.mk                      
aktuale.mk | …për të qenë dhe ti aktual!
aktuale.mk | …për të qenë dhe ti aktual!


Facebook ♡: 222 Website Worth: $ 6,600
 Is it similar?   Yes      No
lajmpress.org

lajmpress.org lajmpress.org lajmpress.org                      
gazeta lajm
gazeta lajm


Website Worth: $ 200
 Is it similar?   Yes      No
zemra.com

zemra.com zemra.com zemra.com                      
zemra.com - zemra.de | radio zemra | tv-kan*le shqip | zemra.de | zemra.eu | zemra-chat.com |
zemra.de - tv kan*le shqip - radio zemra - viciane shqip - lajme - zemra chat - mp3 - sport - forum - rtk live - ktv - rtv21 - vizioni plus - tvsh - koha live - fol tv - albanian screen - top channel - oxygen show - odeon show - kafeneja jon - perralle me tupan - humor video - youtube - seriali 3 gjermanet e trashe - seriali zyrja per gjithcka - seriali cka ka shpija - debate te ndreshme - e shume tjera... zemra.de | knaqu.co


Facebook ♡: 49 Website Worth: $ 8,900
 Is it similar?   Yes      No
thashethe.me

thashethe.me thashethe.me thashethe.me                      Facebook ♡: 0 Website Worth: $ 32,500
 Is it similar?   Yes      No
tetova1.mk

tetova1.mk tetova1.mk tetova1.mk                      
ballina - tetova1.mk - portali informativ i shqiptarëve të maqedonisë
ballina - tetova1.mk - portali informativ i shqiptarëve të maqedonisë


Facebook ♡: 338 Website Worth: $ 2,800
 Is it similar?   Yes      No
mejdani.com

mejdani.com mejdani.com mejdani.com                      
gazeta mejdani | informohu i pari
informohu i pari për lajmet më të reja nga: politika, ekonomia, sporti, showbizi, shkenca dhe shumë të tjera vetëm tek gazeta mejdani


Semrush Rank: 6,420,322 Website Worth: $ 0
 Is it similar?   Yes      No
zgjohushqiptar.info

zgjohushqiptar.info zgjohushqiptar.info zgjohushqiptar.info                      
zgjohu shqiptar
zgjohu shqiptar


Facebook ♡: 0 Website Worth: $ 900
 Is it similar?   Yes      No
strugalajm.com

strugalajm.com strugalajm.com strugalajm.com                      
strugalajm
strugalajm


Facebook ♡: 32 Website Worth: $ 3,600
 Is it similar?   Yes      No
islamgjakova.net

islamgjakova.net islamgjakova.net islamgjakova.net                      
islamgjakova.net - kbigj
islamgjakova.net - kbigj


Website Worth: $ 0
 Is it similar?   Yes      No
lajmifundit.al

lajmifundit.al lajmifundit.al lajmifundit.al                      
lajmi i fundit-lajmifundit-lajme | balkan, weblajme, shqip, lajmet e fundit, gazeta online
lajmi i fundit-lajmifundit-lajme | balkan, weblajme, shqip, lajmet e fundit, gazeta online


Facebook ♡: 1,499 Website Worth: $ 45,000
 Is it similar?   Yes      No
borozani.com

borozani.com borozani.com borozani.com                      
borozani.com - lajme sport shqip.
sport shqip në mediumin sportiv më të saktë dhe më të shpejtë mbi ngjarjet më të reja vendore e globale.


Website Worth: $ 7,100
 Is it similar?   Yes      No
gazetanewborn.co

gazetanewborn.co gazetanewborn.co gazetanewborn.co                      
gazeta newborn | ketu shkruhet thjeshte dhe lexohet qarte
gazeta newborn | ketu shkruhet thjeshte dhe lexohet qarte


Moz DA: 19 Moz Rank: 3.1 Semrush Rank: 3,040,690 Facebook ♡: 2,369 Website Worth: $ 3,600
 Is it similar?   Yes      No
fjalajone.com

fjalajone.com fjalajone.com fjalajone.com                      
lajmet e fundit ne focus | lajme shqip,lajmet e fundit, greqi, emigracion,focus news
lajmet e fundit ne focus | lajme shqip,lajmet e fundit, greqi, emigracion,focus news


Semrush Rank: 4,503,080 Facebook ♡: 45 Website Worth: $ 1,300
 Is it similar?   Yes      No
shenja.tv

shenja.tv shenja.tv shenja.tv                      
tv shenja - lajme , informacion , seriale, emisione, kuriozitete
lajme , informacion , seriale, emisione, kuriozitete


Semrush Rank: 1,722,286 Website Worth: $ 200
 Is it similar?   Yes      No
lajme.al

lajme.al lajme.al lajme.al                      
lajme.al - lajmet e fundit nga vendi dhe nga bota » lajme.al
ju sjell informacionet dhe lajmet e minutës së fundit nga shqipëria, kosova, maqedonia dhe bota. shtypi ditor dhe revistat vendase në një vend të vetëm.


Facebook ♡: 40 Website Worth: $ 11,600
 Is it similar?   Yes      No
ina-online.net

ina-online.net ina-online.net ina-online.net                      
iliria news agency - jemi të parët!
iliria news agency - jemi të parët!


Semrush Rank: 1,266,156 Facebook ♡: 14,240 Website Worth: $ 4,900
 Is it similar?   Yes      No
presheva.com

presheva.com presheva.com presheva.com                      
presheva.com web portal
portali i lajmeve të fundit nga lugina e preshevës. me ne ndryshe, presheva.com - since 1997


Facebook ♡: 694 Website Worth: $ 10,500
 Is it similar?   Yes      No
tetovasot.com

tetovasot.com tetovasot.com tetovasot.com                      
tetova sot - …shpejt dhe ndryshe…
tetova sot - …shpejt dhe ndryshe…


Website Worth: $ 12,800
 Is it similar?   Yes      No
rrokum.tv

rrokum.tv rrokum.tv rrokum.tv                      
ballina - rrokum tv
ballina - rrokum tv


Website Worth: $ 2,100
 Is it similar?   Yes      No
lajm.net

lajm.net lajm.net lajm.net                      
fillimi | lajm
fillimi | lajm


Facebook ♡: 0 Website Worth: $ 5,100
 Is it similar?   Yes      No
tetova1.com

tetova1.com tetova1.com tetova1.com                      
ballina - tetova1.com
ballina - tetova1.com


Facebook ♡: 0 Website Worth: $ 3,300
 Is it similar?   Yes      No
shqipmedia.com

shqipmedia.com shqipmedia.com shqipmedia.com                      
shqipmedia.com - kënaqësia e të lexuarit shqip
shqipmedia është një organizatë mediatike jo qeveritare e cila përmes metodave të medies së pavarur më një prodhim online, promovon lirin e mediave dhe punon në


Facebook ♡: 83 Website Worth: $ 7,400
 Is it similar?   Yes      No
insajderi.com

insajderi.com insajderi.com insajderi.com                      
lajmet e fundit - gazeta online insajderi
insajderi ka në fokus të veçantë gazetarinë hulumtuese dhe lajmet e fundit shqip nga kosova, shqipëria, bota, sporti, showbizi, kultura, biznesi & ekonomia.


Moz DA: 45 Moz Rank: 4.2 Semrush Rank: 138,999 Facebook ♡: 76,181 Website Worth: $ 47,600
 Is it similar?   Yes      No
zhurnal.mk

zhurnal.mk zhurnal.mk zhurnal.mk                      
zhurnal.mk - agjencia e lajmeve
zhurnal.mk - agjencia e lajmeve


Facebook ♡: 164 Website Worth: $ 4,200
 Is it similar?   Yes      No
albinfo.ch

albinfo.ch albinfo.ch albinfo.ch                      
albinfo - lajmet e fundit shqip | gazeta shqiptare | lajmi i fundit në diasporë
albinfo.ch është platforma mediale kryesore në diasporë me lajme në shqip, gjermanisht dhe frëngjisht. ajo publikon për çdo ditë me profesionalizëm me dhjetëra lajme ditore(lajmet e fundit) mbi aktualitetin e diasporës shqiptare në zvicër dhe në evropë, si dhe në vendet e ballkanit. albinfo.ch ju ofron gazeten shqiptare ne internet ..


Facebook ♡: 43 Website Worth: $ 19,400
 Is it similar?   Yes      No
almakos.com

almakos.com almakos.com almakos.com                      Facebook ♡: 0 Website Worth: $ 10,600
 Is it similar?   Yes      No
americaneye.al

americaneye.al americaneye.al americaneye.al                      
american eye
american eye është portal info-an*litik për zhvillimet kryesore nga vendi, rajoni dhe bota.


Semrush Rank: 7,219,103 Website Worth: $ 0
 Is it similar?   Yes      No
gazetablic.com

gazetablic.com gazetablic.com gazetablic.com                      
gazetablic - lajmi i fundit, kosove, rajon, bote
lajmi i fundit, kosove, rajon, bote


Semrush Rank: 81,458 Facebook ♡: 0 Website Worth: $ 21,700
 Is it similar?   Yes      No
gazetamonitor.com

gazetamonitor.com gazetamonitor.com gazetamonitor.com                      
gazetamonitor.com | gazeta monitor
gazetamonitor.com | gazeta monitor


Website Worth: $ 2,000
 Is it similar?   Yes      No
lajm-shqip.com

lajm-shqip.com lajm-shqip.com lajm-shqip.com                      
lajm shqip | balkanweb, panorama, lapsi, lajm i fundit - lajm shqip
lajm shqip | balkanweb, panorama, lapsi, lajm i fundit - lajm shqip


Semrush Rank: 3,304,863 Facebook ♡: 1,108 Website Worth: $ 1,400
 Is it similar?   Yes      No
mattv.al

mattv.al mattv.al mattv.al                      
mat televizion | gjithmonë pranë jush
mat televizion | gjithmonë pranë jush


Semrush Rank: 4,900,435 Website Worth: $ 0
 Is it similar?   Yes      No
revistadrini.info

revistadrini.info revistadrini.info revistadrini.info                      
kreu - revista drini
kreu - revista drini


Semrush Rank: 9,421,048 Website Worth: $ 0
 Is it similar?   Yes      No
skopjediem.com

skopjediem.com skopjediem.com skopjediem.com                      
skopjediem. macedonia in english.
skopjediem. macedonia in english


Website Worth: $ 0
 Is it similar?   Yes      No
sot-ks.com

sot-ks.com sot-ks.com sot-ks.com                      Semrush Rank: 31,016,387 Website Worth: $ 0
 Is it similar?   Yes      No
titulli.com

titulli.com titulli.com titulli.com                      
portali informativ - titulli
portali informativ - titulli


Facebook ♡: 102 Website Worth: $ 1,600
 Is it similar?   Yes      No
intv.al

intv.al intv.al intv.al                      
homepage - intv
homepage - intv


Facebook ♡: 101 Website Worth: $ 2,500
 Is it similar?   Yes      No
sinjali.com

sinjali.com sinjali.com sinjali.com                      
serialehd - seriale me titra shqip!
serialehd - seriale me titra shqip!


Website Worth: $ 500
 Is it similar?   Yes      No
medial.mk

medial.mk medial.mk medial.mk                      
medial.mk
medial.mk


Semrush Rank: 15,387,497 Website Worth: $ 300
 Is it similar?   Yes      No
shkabaj.net

shkabaj.net shkabaj.net shkabaj.net                      
shkabaj - start here | fillo ketu
shkabaj.net, shkabaj.mobi, and shkabaj app: the leading albanian source for information and entertainment.


Moz DA: 33 Moz Rank: 3.5 Semrush Rank: 167,841 Facebook ♡: 373 Website Worth: $ 99,300
 Is it similar?   Yes      No
infoshqip.me

infoshqip.me infoshqip.me infoshqip.me                      Semrush Rank: 13,309,252 Website Worth: $ 0
 Is it similar?   Yes      No
mekulipress.info

mekulipress.info mekulipress.info mekulipress.info                      
me traditë! - mekuli press
me traditë! - mekuli press


Website Worth: $ 0
 Is it similar?   Yes      No
veriu.info

veriu.info veriu.info veriu.info                      
lajme
lajme


Facebook ♡: 0 Website Worth: $ 3,000
 Is it similar?   Yes      No
albeu.com

albeu.com albeu.com albeu.com                      
portali albeu.com, lajmet e fundit, shqiperi, kosove, maqedoni -
albeu.com është portal i pavarur, me seli në tiranë, i themeluar në korrik të vit*t 2003.


Moz DA: 55 Moz Rank: 4.6 Semrush Rank: 208,800 Facebook ♡: 15,511 Website Worth: $ 115,900
 Is it similar?   Yes      No
bujanoci.net

bujanoci.net bujanoci.net bujanoci.net                      
portali informatiov - www.bujanoci.net — portali i parë shqiptarë në bujanoc
portali i parë shqiptarë në bujanoc


Facebook ♡: 114 Website Worth: $ 4,200
 Is it similar?   Yes      No
drenicapress.info

drenicapress.info drenicapress.info drenicapress.info                      
drenica press - informohu shpejtë, drejtë dhe saktë
drenica press është portal informativ i krijuar nga një grup gazetarësh profesionist, nëpërmjet të cilit ofrojmë informim të drejtë dhe të saktë


Moz DA: 26 Moz Rank: 2.8 Semrush Rank: 2,755,183 Facebook ♡: 3,272 Website Worth: $ 1,300
 Is it similar?   Yes      No
gazetametro.net

gazetametro.net gazetametro.net gazetametro.net                      
gazeta metro
gazeta metro ka në fokus të veçantë lajmet e fundit shqip nga kosova, shqipëria, bota, sporti, showbizi, kultura, biznesi & ekonomia.


Semrush Rank: 381,597 Website Worth: $ 5,900
 Is it similar?   Yes      No
gotanews.tv

gotanews.tv gotanews.tv gotanews.tv                      
gota news | lajmet me te fundit tek ne ne kohe reale
gota news portali me i ri ne internet qe ju informon ne lidhje me aktulitetet me te fundit, ekonomi, politike, teknologji, sport, showbiz dhe lifestyle.


Moz DA: 12 Moz Rank: 2.8 Semrush Rank: 11,689,155 Facebook ♡: 2,808 Website Worth: $ 12,700
 Is it similar?   Yes      No
radiovala.net

radiovala.net radiovala.net radiovala.net                      
radio vala - lajmet e fundit - gazeta online
lajmi i fundit nga aktualiteti, politika, sporti, showbizi, shëndetësia etj. informohu i pari nga media më e re shqiptare. radio vala


Semrush Rank: 13,834,885 Website Worth: $ 0
 Is it similar?   Yes      No
a-news24.com

a-news24.com a-news24.com a-news24.com                      Facebook ♡: 0 Website Worth: $ 4,300
 Is it similar?   Yes      No
in7.tv

in7.tv in7.tv in7.tv                      
lajmet kryesore - in7
lajmet kryesore - in7


Semrush Rank: 18,253,769 Facebook ♡: 5,530 Website Worth: $ 500
 Is it similar?   Yes      No
opoja.net

opoja.net opoja.net opoja.net                      
opoja.net - jemi të parët !
opoja.net - jemi të parët !


Semrush Rank: 2,946,803 Website Worth: $ 2,200
 Is it similar?   Yes      No
periskopi.com

periskopi.com periskopi.com periskopi.com                      
periskopi
periskopi


Facebook ♡: 57 Website Worth: $ 700
 Is it similar?   Yes      No
shkodranews.org

shkodranews.org shkodranews.org shkodranews.org                      
shkodra news - shkodra news
shkodra news - shkodra news


Semrush Rank: 1,308,593 Website Worth: $ 200
 Is it similar?   Yes      No
alsat-m.tv

alsat-m.tv alsat-m.tv alsat-m.tv                      
alsat-m
alsat-m


Semrush Rank: 465,650 Facebook ♡: 2,544 Website Worth: $ 76,100
 Is it similar?   Yes      No
dritare.net

dritare.net dritare.net dritare.net                      
dritare.net - dritarja juaj
dritare.net - dritarja juaj


Website Worth: $ 3,900
 Is it similar?   Yes      No
integrimi.al

integrimi.al integrimi.al integrimi.al                      
integrimi - lajmi i fundit
lajmi i fundit


Semrush Rank: 17,308,602 Facebook ♡: 14,515 Website Worth: $ 100
 Is it similar?   Yes      No
arbresh.info

arbresh.info arbresh.info arbresh.info                      
arbresh.info | vetëm lajme të sakta …
arbresh.info | vetëm lajme të sakta …


Facebook ♡: 202 Website Worth: $ 1,500
 Is it similar?   Yes      No
dardania.com

dardania.com dardania.com dardania.com                      
dardania.com - portal interaktiv!
dardania.com - portal interaktiv! lajmet e fundit nga kosova, rajoni dhe bota, sporti dhe showbizi.


Moz DA: 21 Moz Rank: 2.3 Semrush Rank: 7,942,104 Facebook ♡: 524 Website Worth: $ 9,000
 Is it similar?   Yes      No
dualajm.com

dualajm.com dualajm.com dualajm.com                      Semrush Rank: 18,509,803 Website Worth: $ 0
 Is it similar?   Yes      No
iliria.tv

iliria.tv iliria.tv iliria.tv                      
iliria tv -
iliria tv -


Semrush Rank: 10,071,952 Website Worth: $ 0
 Is it similar?   Yes      No
lajmi.mk

lajmi.mk lajmi.mk lajmi.mk                      
lajmi - shpejt dhe sakt
lajmi - shpejt dhe sakt


Semrush Rank: 9,312,879 Facebook ♡: 600 Website Worth: $ 100
 Is it similar?   Yes      No
lexo.com.al

lexo.com.al lexo.com.al lexo.com.al                      
lexo.al - lajmet e fundit
lexo.al - lajmet e fundit


Facebook ♡: 7 Website Worth: $ 4,700
 Is it similar?   Yes      No
njekomb.org

njekomb.org njekomb.org njekomb.org                      
ballina - njekomb.org
ballina - njekomb.org


Semrush Rank: 4,297,151 Website Worth: $ 1,200
 Is it similar?   Yes      No
vloranews.al

vloranews.al vloranews.al vloranews.al                      Semrush Rank: 4,377,176 Facebook ♡: 5,067 Website Worth: $ 600
 Is it similar?   Yes      No
ardhmeriaonline.com

ardhmeriaonline.com ardhmeriaonline.com ardhmeriaonline.com                      
ardhmeriaonline - studime, histori, ceshtje sociale, vizion, spiritualitet, aktualitet, fetva - ardhmeria online
ardhmeriaonline - studime, histori, ceshtje sociale, vizion, spiritualitet, aktualitet, fetva - ardhmeria online


Facebook ♡: 1,717 Website Worth: $ 4,400
 Is it similar?   Yes      No
ballkani.info

ballkani.info ballkani.info ballkani.info                      
ballkani.info - lajmet e fundit nga kosova, rajoni dhe bota
ballkani.info -


Moz DA: 24 Moz Rank: 2.5 Semrush Rank: 1,868,282 Facebook ♡: 20,946 Website Worth: $ 3,700
 Is it similar?   Yes      No
fax.al

fax.al fax.al fax.al                      
lajme - fax.al
lajme - fax.al


Semrush Rank: 1,874,681 Facebook ♡: 0 Website Worth: $ 34,800
 Is it similar?   Yes      No
fmimages.net

fmimages.net fmimages.net fmimages.net                      
fm images | lajmet e fundit - shqip
fmimages albania – publikon: fotografi, dokumenta historike, foto të personaliteteve historike, satirë, politikë, kulturore, foto nga lufta e i dhe ii botërore…


Semrush Rank: 6,349,520 Facebook ♡: 223 Website Worth: $ 300
 Is it similar?   Yes      No
gjiganti.com

gjiganti.com gjiganti.com gjiganti.com                      
gjiganti | diaspora shqiptare | adresari | kosova
diaspora shqiptare


Website Worth: $ 600
 Is it similar?   Yes      No
aktivpress.com

aktivpress.com aktivpress.com aktivpress.com                      
aktivpress
aktivpress


Website Worth: $ 400
 Is it similar?   Yes      No
24-ore.com

24-ore.com 24-ore.com 24-ore.com                      
24 ore lajme | Lajmet më të reja në gjuhën shqipe
24 ore lajme | Lajmet më të reja në gjuhën shqipe


Facebook ♡: 48 Website Worth: $ 13,500
 Is it similar?   Yes      No


Suggest Site to this list (infoshqip.com)
We'll never share your email with anyone else. You'll get a confirmation email.What is sitelike.org?

sitelike.org is a free tool to search and find Similar Websites, alternatives or related to the given site.
It helps you to find similar sites based on keyword overlap and shared audience.
"Similar sites like" first finds the best and top keywords for all websites and rank them.

Some random sites