Similar sites like anabelmagazine.com and alternatives

anabelmagazine.com

anabel
anabel


Moz DA: 33 Moz Rank: 2.9 Semrush Rank: 357,413 Facebook Likes: 1,008 Est. Website Worth: $ 16,600


Sites similar to anabelmagazine.com - Top 77 anabelmagazine.com alternatives

bkt.com.al

bkt.com.al bkt.com.al bkt.com.al    Facebook ♡: 4 Website Worth: $ 10,000
 Is it similar?   Yes      No
filma24.to

filma24.to filma24.to filma24.to    
filma24.to | filma me titra shqip hd - shiko dhe shkarko filma me titra shqip falas!
shiko dhe shkarko filma me titra shqip falas!


Moz DA: 21 Moz Rank: 1.9 Semrush Rank: 65,351 Facebook ♡: 0 Website Worth: $ 66,500
 Is it similar?   Yes      No
short24.pw

short24.pw short24.pw short24.pw    
short24.pw - url shortener
short24.pw - url shortener


Semrush Rank: 34,692,236 Facebook ♡: 0 Website Worth: $ 40,600
 Is it similar?   Yes      No
google.al

google.al google.al google.al    
google
google


Moz DA: 39 Moz Rank: 4.8 Semrush Rank: 1,709,371 Facebook ♡: 3,386 Website Worth: $ 143,800
 Is it similar?   Yes      No
revistawho.com

revistawho.com revistawho.com revistawho.com    
revista who - jo vetëm një pyetje, gjithmonë një pergjigje!
revista who - jo vetëm një pyetje, gjithmonë një pergjigje!


Facebook ♡: 0 Website Worth: $ 4,900
 Is it similar?   Yes      No
intv.al

intv.al intv.al intv.al    
homepage - intv
homepage - intv


Facebook ♡: 101 Website Worth: $ 2,500
 Is it similar?   Yes      No
koha.net

koha.net koha.net koha.net    
lajmet e fundit - koha.net
politika, ekonomia, kultura e sporti vijnë më së shpejti te ju nëpërmjet portalit koha.net. çdo klik një ecje me kohën!


Moz DA: 56 Moz Rank: 4.6 Facebook ♡: 49,846 Website Worth: $ 84,400
 Is it similar?   Yes      No
bordo.al

bordo.al bordo.al bordo.al    
revista bordo - arti, kultura, moda, stili i jetesës, bukuria, shëndeti
revista bordo - arti, kultura, moda, stili i jetesës, bukuria, shëndeti


Facebook ♡: 0 Website Worth: $ 700
 Is it similar?   Yes      No
kosovarja-ks.com

kosovarja-ks.com kosovarja-ks.com kosovarja-ks.com    
revista kosovarja
kosovarja e para dhe e vetmja magazine me tirazhin dhe lexueshmerine me te madhe


Semrush Rank: 462,109 Facebook ♡: 34,772 Website Worth: $ 16,600
 Is it similar?   Yes      No
dritare.net

dritare.net dritare.net dritare.net    
dritare.net - dritarja juaj
dritare.net - dritarja juaj


Website Worth: $ 3,900
 Is it similar?   Yes      No
filma24.cc

filma24.cc filma24.cc filma24.cc    
filma24.cc | filma me titra shqip hd - shiko dhe shkarko filma me titra shqip falas!
shiko dhe shkarko filma me titra shqip falas!


Moz DA: 23 Moz Rank: 3.2 Semrush Rank: 44,015 Facebook ♡: 0 Website Worth: $ 361,000
 Is it similar?   Yes      No
arkiva.de

arkiva.de arkiva.de arkiva.de    Semrush Rank: 2,970,526 Website Worth: $ 900
 Is it similar?   Yes      No
news31.al

news31.al news31.al news31.al    
news31
news31


Website Worth: $ 1,500
 Is it similar?   Yes      No
360grade.al

360grade.al 360grade.al 360grade.al    Semrush Rank: 496,724 Facebook ♡: 10,752 Website Worth: $ 2,800
 Is it similar?   Yes      No
boldnews.al

boldnews.al boldnews.al boldnews.al    
news | boldnews.al
per te ber nje denoncim me videofoto kontaktoni: +35568 59 22 222 (whatsappviber) boldnews.al lajmi i fundit...


Moz DA: 28 Moz Rank: 3.3 Semrush Rank: 1,283,192 Facebook ♡: 12,436 Website Worth: $ 1,300
 Is it similar?   Yes      No
tiranatoday.al

tiranatoday.al tiranatoday.al tiranatoday.al    
lajm i fundit - politike - kronike - tirana today
lajm i fundit - politike - kronike - tirana today


Moz DA: 24 Moz Rank: 3 Semrush Rank: 1,794,283 Facebook ♡: 29,983 Website Worth: $ 3,100
 Is it similar?   Yes      No
lajme.al

lajme.al lajme.al lajme.al    
lajme.al - lajmet e fundit nga vendi dhe nga bota » lajme.al
ju sjell informacionet dhe lajmet e minutës së fundit nga shqipëria, kosova, maqedonia dhe bota. shtypi ditor dhe revistat vendase në një vend të vetëm.


Facebook ♡: 40 Website Worth: $ 11,600
 Is it similar?   Yes      No
tirananews.al

tirananews.al tirananews.al tirananews.al    
home - tirananews
home - tirananews


Semrush Rank: 4,339,090 Website Worth: $ 200
 Is it similar?   Yes      No
lexo.com.al

lexo.com.al lexo.com.al lexo.com.al    
lexo.al - lajmet e fundit
lexo.al - lajmet e fundit


Facebook ♡: 7 Website Worth: $ 4,700
 Is it similar?   Yes      No
shkodranews.org

shkodranews.org shkodranews.org shkodranews.org    
shkodra news - shkodra news
shkodra news - shkodra news


Semrush Rank: 1,308,593 Website Worth: $ 200
 Is it similar?   Yes      No
gazetablic.com

gazetablic.com gazetablic.com gazetablic.com    
gazetablic - lajmi i fundit, kosove, rajon, bote
lajmi i fundit, kosove, rajon, bote


Semrush Rank: 81,458 Facebook ♡: 0 Website Worth: $ 21,700
 Is it similar?   Yes      No
tej.al

tej.al tej.al tej.al    
tingujt e jetes
tingujt e jetes


Semrush Rank: 3,223,534 Facebook ♡: 665 Website Worth: $ 100
 Is it similar?   Yes      No
lajmifundit.al

lajmifundit.al lajmifundit.al lajmifundit.al    
lajmi i fundit-lajmifundit-lajme | balkan, weblajme, shqip, lajmet e fundit, gazeta online
lajmi i fundit-lajmifundit-lajme | balkan, weblajme, shqip, lajmet e fundit, gazeta online


Facebook ♡: 1,499 Website Worth: $ 45,000
 Is it similar?   Yes      No
horoskopishqip.com

horoskopishqip.com horoskopishqip.com horoskopishqip.com    Facebook ♡: 0 Website Worth: $ 3,400
 Is it similar?   Yes      No
zeromedia.al

zeromedia.al zeromedia.al zeromedia.al    
zeromedia
zeromedia


Semrush Rank: 2,594,462 Website Worth: $ 0
 Is it similar?   Yes      No
politiko.al

politiko.al politiko.al politiko.al    
news | politiko.al
news | politiko.al


Semrush Rank: 1,506,198 Website Worth: $ 2,500
 Is it similar?   Yes      No
standard.al

standard.al standard.al standard.al    
gazeta standard
gazeta standard


Facebook ♡: 94 Website Worth: $ 13,900
 Is it similar?   Yes      No
sot.com.al

sot.com.al sot.com.al sot.com.al    
sot news
sot news


Semrush Rank: 63,659 Facebook ♡: 137 Website Worth: $ 6,400
 Is it similar?   Yes      No
gazetashqiptare.al

gazetashqiptare.al gazetashqiptare.al gazetashqiptare.al    
gazeta shqiptare - gazeta shqiptare online
“gazeta shqiptare” është gazeta e pavarur më e vjetër në shqipëri


Semrush Rank: 132,524 Website Worth: $ 200
 Is it similar?   Yes      No
joqalbania.com

joqalbania.com joqalbania.com joqalbania.com    
joq albania
krijuar më 5 shkurt 2010, joq-albania.com është platforma më e madhe e lajmeve unike, argëtuese dhe sociale në hapësirën shqipfolëse. nga vijnë materialet? nga ju dhe komuniteti. përveç kësaj, ne lundrojmë kudo ku ka shqiptarë dhe ju sjellim nga andej më të mirën duke argëtuar qindra mijëra vizitorë në ditë.


Moz DA: 32 Moz Rank: 3.6 Semrush Rank: 249,210 Facebook ♡: 33,491 Website Worth: $ 112,900
 Is it similar?   Yes      No
ballkani.info

ballkani.info ballkani.info ballkani.info    
ballkani.info - lajmet e fundit nga kosova, rajoni dhe bota
ballkani.info -


Moz DA: 24 Moz Rank: 2.5 Semrush Rank: 1,868,282 Facebook ♡: 20,946 Website Worth: $ 3,700
 Is it similar?   Yes      No
alpenews.al

alpenews.al alpenews.al alpenews.al    
alpenews
alpenews


Facebook ♡: 0 Website Worth: $ 2,500
 Is it similar?   Yes      No
ikubmagazine.com

ikubmagazine.com ikubmagazine.com ikubmagazine.com    
ikub.al - portali kryesor i informacionit per shqiptaret
informacione te shumellojshme si lajme, njoftime, prona ne sh*tje, oferta punesimi, makina ne sh*tje, oferta turistike, lajme sportive, biznese, informacione financiare, ligjet, si dhe nje pafundesi informacioni ne kohe reale.


Semrush Rank: 8,926,960 Facebook ♡: 0 Website Worth: $ 100
 Is it similar?   Yes      No
albeu.com

albeu.com albeu.com albeu.com    
portali albeu.com, lajmet e fundit, shqiperi, kosove, maqedoni -
albeu.com është portal i pavarur, me seli në tiranë, i themeluar në korrik të vit*t 2003.


Moz DA: 55 Moz Rank: 4.6 Semrush Rank: 208,800 Facebook ♡: 15,511 Website Worth: $ 115,900
 Is it similar?   Yes      No
vizionplus.tv

vizionplus.tv vizionplus.tv vizionplus.tv    
vizion plus /show, argetim, humor, informacione nga vendi e bota
show, argetim, humor, seriale, filma, news, informacion nga vendi dhe bota


Semrush Rank: 674,395 Facebook ♡: 257 Website Worth: $ 11,900
 Is it similar?   Yes      No
rtv21.tv

rtv21.tv rtv21.tv rtv21.tv    
faqja kryesore - rtv21
radio televizioni 21 - rtv21 ofron lajme e fundit nga politika, ekonomia, showbizi, kultura dhe sporti.


Semrush Rank: 432,963 Website Worth: $ 200
 Is it similar?   Yes      No
astrologu.al

astrologu.al astrologu.al astrologu.al    
welcome to astrologu | astrologu
welcome to astrologu | astrologu


Semrush Rank: 1,563,147 Website Worth: $ 1,500
 Is it similar?   Yes      No
korrieri.com.al

korrieri.com.al korrieri.com.al korrieri.com.al    
lajmet e fundit - korrieri
lajmet e fundit - korrieri


Semrush Rank: 2,955,482 Website Worth: $ 6,000
 Is it similar?   Yes      No
gotanews.tv

gotanews.tv gotanews.tv gotanews.tv    
gota news | lajmet me te fundit tek ne ne kohe reale
gota news portali me i ri ne internet qe ju informon ne lidhje me aktulitetet me te fundit, ekonomi, politike, teknologji, sport, showbiz dhe lifestyle.


Moz DA: 12 Moz Rank: 2.8 Semrush Rank: 11,689,155 Facebook ♡: 2,808 Website Worth: $ 12,600
 Is it similar?   Yes      No
botapress.info

botapress.info botapress.info botapress.info    
ballina
ballina


Facebook ♡: 34 Website Worth: $ 36,200
 Is it similar?   Yes      No
alb-spirit.com

alb-spirit.com alb-spirit.com alb-spirit.com    
politika - albspirit
politika - albspirit


Semrush Rank: 5,210,806 Facebook ♡: 13,703 Website Worth: $ 500
 Is it similar?   Yes      No
prive.al

prive.al prive.al prive.al    
të pathënat e yjeve shqiptarë - privé - faqja zyrtare
të pathënat e yjeve shqiptarë - privé - faqja zyrtare


Semrush Rank: 2,601,444 Website Worth: $ 1,900
 Is it similar?   Yes      No
liberale.al

liberale.al liberale.al liberale.al    
- liberale
- liberale


Semrush Rank: 1,982,345 Website Worth: $ 1,500
 Is it similar?   Yes      No
pamfleti.net

pamfleti.net pamfleti.net pamfleti.net    
pamfleti - pamfleti -
pamfleti pamfleti


Website Worth: $ 9,000
 Is it similar?   Yes      No
indeksonline.net

indeksonline.net indeksonline.net indeksonline.net    
indeksonline.net -
indeksonline.net -


Semrush Rank: 69,895 Facebook ♡: 0 Website Worth: $ 65,000
 Is it similar?   Yes      No
horoskopishqip.net

horoskopishqip.net horoskopishqip.net horoskopishqip.net    
horoskopi shqip - horoskopi sot - javor - ditor - mujor - vjetor
horoskopi shqip ju ofron: horoskopi ditor, horoskopi sot, horoskopi javor, horoskopi mujor, horoskopi vjetor, horoskopi kinez, pershtjatja dhe me shume.


Semrush Rank: 668,725 Facebook ♡: 506 Website Worth: $ 1,700
 Is it similar?   Yes      No
topalbaniaradio.com

topalbaniaradio.com topalbaniaradio.com topalbaniaradio.com    Facebook ♡: 206 Website Worth: $ 23,400
 Is it similar?   Yes      No
shkoder.info

shkoder.info shkoder.info shkoder.info    Facebook ♡: 0 Website Worth: $ 500
 Is it similar?   Yes      No
konica.al

konica.al konica.al konica.al    
kryefaqe | konica.al
konica.al është portali klasik me veshje moderne që ka mbërritur dhe mungonte për shumë arsye. konica.al do të jetë portali i debateve të forta intelektuale


Website Worth: $ 3,400
 Is it similar?   Yes      No
27.al

27.al 27.al 27.al    
lajme rrokull shqipërisë dhe ku të dalë | 27.al
lajme rrokull shqipërisë dhe ku të dalë | 27.al


Semrush Rank: 2,002,610 Facebook ♡: 2,365 Website Worth: $ 800
 Is it similar?   Yes      No
blitz.al

blitz.al blitz.al blitz.al    
blitz | kliko dhe informohu | kliko dhe informohu
blitz | kliko dhe informohu | kliko dhe informohu


Facebook ♡: 4 Website Worth: $ 8,200
 Is it similar?   Yes      No
lajmi.net

lajmi.net lajmi.net lajmi.net    
lajmi.net - lajme të kosovës nga politika, zgjedhjet, ekonomia, sporti, showbiz, lifestyle, arti dhe teknologjia.
lajmi.net - lajme të kosovës nga politika, zgjedhjet, ekonomia, sporti, showbiz, lifestyle, arti dhe teknologjia.


Moz DA: 46 Moz Rank: 4.6 Semrush Rank: 211,252 Facebook ♡: 23,694 Website Worth: $ 42,700
 Is it similar?   Yes      No
hapur.al

hapur.al hapur.al hapur.al    
hapur portal - hapur
hapur portal - hapur


Semrush Rank: 4,386,227 Website Worth: $ 200
 Is it similar?   Yes      No
kultplus.com

kultplus.com kultplus.com kultplus.com    
kultplus.com
kultplus është portali i parë dhe i vetëm që i dedikohet ngjarjeve nga kultura. portali do të ketë lajme, intervista, tema dhe opinione që lidhen me kulturën në përgjithësi dhe ngjarjet kulturore në veçanti, në kosovë dhe në botë. një vend të veçantë do të zë edhe komunikimi kulturor kosovë - diasporë.


Facebook ♡: 579 Website Worth: $ 5,900
 Is it similar?   Yes      No
shije.al

shije.al shije.al shije.al    
revista shije :: faqja eshte ne ndertim
under construction


Semrush Rank: 2,881,440 Facebook ♡: 91 Website Worth: $ 1,000
 Is it similar?   Yes      No
arbresh.info

arbresh.info arbresh.info arbresh.info    
arbresh.info | vetëm lajme të sakta …
arbresh.info | vetëm lajme të sakta …


Facebook ♡: 202 Website Worth: $ 1,500
 Is it similar?   Yes      No
gsh.al

gsh.al gsh.al gsh.al    Facebook ♡: 0 Website Worth: $ 9,000
 Is it similar?   Yes      No
kosova.info

kosova.info kosova.info kosova.info    
ballina - burimin tuaj të lajmeve! -
burimin tuaj të lajmeve! kosova info burimin tuaj të lajmeve! -


Moz DA: 35 Moz Rank: 3.2 Semrush Rank: 2,297,098 Facebook ♡: 26,439 Website Worth: $ 4,800
 Is it similar?   Yes      No
veriu.info

veriu.info veriu.info veriu.info    
lajme
lajme


Facebook ♡: 0 Website Worth: $ 3,000
 Is it similar?   Yes      No
zoneelire.al

zoneelire.al zoneelire.al zoneelire.al    
zonë e lirë - përshëndetje tokësorë e tokësore!
përshëndetje tokësorë e tokësore! ja ku takohemi per qejfin tone edhe ne kete hapesire virtuale qe nuk mund ta quanim ndryshe vecse zoneelire.al zoneelire.al nuk pretendon te jape lajmin i pari. sepse e para nuk na intereson, e dyta nuk kemi mundesi, e treta nuk kemi kohe dhe e katerta nuk na eksiton.


Facebook ♡: 2,002 Website Worth: $ 1,000
 Is it similar?   Yes      No
botasot.info

botasot.info botasot.info botasot.info    
bota sot
lajmet, sporti, showbizi e shumë e shumë tjera më së shpejti vin tek ju tek portali bota sot online


Moz DA: 50 Moz Rank: 4.4 Semrush Rank: 46,949 Facebook ♡: 27,720 Website Worth: $ 76,200
 Is it similar?   Yes      No
fax.al

fax.al fax.al fax.al    
lajme - fax.al
lajme - fax.al


Semrush Rank: 1,874,681 Facebook ♡: 0 Website Worth: $ 34,800
 Is it similar?   Yes      No
kohajone.com

kohajone.com kohajone.com kohajone.com    
koha jone - home
koha jone - home


Facebook ♡: 63 Website Worth: $ 53,500
 Is it similar?   Yes      No
periskopi.com

periskopi.com periskopi.com periskopi.com    
periskopi
periskopi


Facebook ♡: 57 Website Worth: $ 700
 Is it similar?   Yes      No
shkodraweb.com

shkodraweb.com shkodraweb.com shkodraweb.com    
shkodraweb.com lajme ║ news - shkodraweb media - e verteta të bën të lirë!
shkodraweb.com lajme ║ news - shkodraweb media - e verteta të bën të lirë!


Semrush Rank: 3,619,045 Website Worth: $ 13,900
 Is it similar?   Yes      No
telegraf.al

telegraf.al telegraf.al telegraf.al    
gazeta telegraf | me ne dita nis ndryshe
me ne dita nis ndryshe


Semrush Rank: 589,483 Website Worth: $ 1,400
 Is it similar?   Yes      No
insajderi.com

insajderi.com insajderi.com insajderi.com    
lajmet e fundit - gazeta online insajderi
insajderi ka në fokus të veçantë gazetarinë hulumtuese dhe lajmet e fundit shqip nga kosova, shqipëria, bota, sporti, showbizi, kultura, biznesi & ekonomia.


Moz DA: 45 Moz Rank: 4.2 Semrush Rank: 138,999 Facebook ♡: 76,181 Website Worth: $ 47,600
 Is it similar?   Yes      No
klankosova.tv

klankosova.tv klankosova.tv klankosova.tv    
klan kosova - jemi një!
klan kosova - jemi një!


Semrush Rank: 260,269 Facebook ♡: 101,433 Website Worth: $ 39,600
 Is it similar?   Yes      No
reporteri.net

reporteri.net reporteri.net reporteri.net    
reporteri - së bashku rrëfejmë më mirë
reporteri - së bashku rrëfejmë më mirë


Semrush Rank: 2,074,894 Facebook ♡: 88 Website Worth: $ 5,900
 Is it similar?   Yes      No
bulevardionline.com

bulevardionline.com bulevardionline.com bulevardionline.com    
gazeta bulevard | zeri i vertete i cdo qytetari te pavarur.
gazeta bulevard | zeri i vertete i cdo qytetari te pavarur.


Facebook ♡: 1 Website Worth: $ 1,300
 Is it similar?   Yes      No
ina-online.net

ina-online.net ina-online.net ina-online.net    
iliria news agency - jemi të parët!
iliria news agency - jemi të parët!


Semrush Rank: 1,266,156 Facebook ♡: 14,240 Website Worth: $ 4,900
 Is it similar?   Yes      No
voal.ch

voal.ch voal.ch voal.ch    
voal
voice of albanians


Semrush Rank: 791,609 Website Worth: $ 1,800
 Is it similar?   Yes      No
businessmag.al

businessmag.al businessmag.al businessmag.al    
business magazine albania - media dixhitale dedikuar sipërmarrjes
revista online e biznesit ne shqip


Website Worth: $ 1,100
 Is it similar?   Yes      No
fastnewsalbania.com

fastnewsalbania.com fastnewsalbania.com fastnewsalbania.com    
lajm i fundit - i shpejtë - fast news albania
lajm i fundit - i shpejtë - fast news albania


Semrush Rank: 7,134,177 Website Worth: $ 200
 Is it similar?   Yes      No
fv.al

fv.al fv.al fv.al    
forumi shqiptar
forumi shqiptar


Semrush Rank: 1,117,034 Website Worth: $ 1,200
 Is it similar?   Yes      No
droni.al

droni.al droni.al droni.al    
droni.al | lajmet e fundit
droni.al | lajmet e fundit


Semrush Rank: 5,111,262 Facebook ♡: 96 Website Worth: $ 1,200
 Is it similar?   Yes      No
tring.al

tring.al tring.al tring.al    
Tring
Mirë se vini në Tring. Televizion, My tring IPTV, internet dhe telefoni. Sport, lajme, filma, argëtim, seriale dhe më shumë në programet Tring që do të ndryshojnë mënyrën si ju jetoni!


Semrush Rank: 575,964 Facebook ♡: 7,442 Website Worth: $ 3,700
 Is it similar?   Yes      No


Suggest Site to this list (anabelmagazine.com)
We'll never share your email with anyone else. You'll get a confirmation email.What is sitelike.org?

sitelike.org is a free tool to search and find Similar Websites, alternatives or related to the given site.
It helps you to find similar sites based on keyword overlap and shared audience.
"Similar sites like" first finds the best and top keywords for all websites and rank them.

Some random sites