Similar sites like kosovajob.com

kosovajob.com

kerko vende pune – oferta pune ne kosove - kosovajob.com
pune ne kosove, pune ne prishtine, njoftime pune, lyp pune, punesim, kerkoj pune, shpall konkurs, portal pune, oferta pune, vende pune, recruitment, kosovo

Categories: Job Search

Facebook Likes: 1,157 Est. Website Worth: $ 2,500


Sites similar to kosovajob.com - Top 74 kosovajob.com alternatives

ofertapune.net

ofertapune.net ofertapune.net ofertapune.net                      
oferta pune | oferta per punesim ne kosove
oferta pune ka për qëllim që punëkërkuesve t’iu mundësojë qasje sa më të lehtë në ofertat e fundit të punës.


Facebook ♡: 0 Website Worth: $ 4,800
 Is it similar?   Yes      No

portalpune.com

portalpune.com portalpune.com portalpune.com                      
portal pune - lider në punësim
portal pune është lider i ballkanit në punësim dhe punëdhënie.


Semrush Rank: 820,717 Facebook ♡: 0 Website Worth: $ 14,800
 Is it similar?   Yes      No

gjirafa50.com

gjirafa50.com gjirafa50.com gjirafa50.com                      
home
dyqani online më i madh per teknologji në kosovë dhe rajon. shumë i sigurtë dhe me oferta në produktet e teknologjisë.


Moz DA: 27 Moz Rank: 3.5 Semrush Rank: 769,038 Facebook ♡: 36,020 Website Worth: $ 8,600
 Is it similar?   Yes      No

klankosova.tv

klankosova.tv klankosova.tv klankosova.tv                      
klan kosova - jemi një - hleb: nuk e di pse e lashë arsenalin për barcelonën
ish-ylli i arsenalit, alexander hleb thotë që kishte gabuar kur e kishte lënë këtë klub për barcelonën. ai iu kishte bashkuar topcinjve më 2005 nga shtutgarti, dhe pas tre vjetësh kishte kaluar te katalunasit  ku nuk kishte arritur të gjejë vend në formacionin bazë. “tërë këto vite dhe unë ende mendoj për këtë gjë”, ka […]


Semrush Rank: 260,269 Facebook ♡: 101,433 Website Worth: $ 39,600
 Is it similar?   Yes      No

ipko.com

ipko.com ipko.com ipko.com                      
ipko telecommunications
ipko is a company that provides telecommunication services in kosovo.


Facebook ♡: 455 Website Worth: $ 12,000
 Is it similar?   Yes      No

merrjep.com

merrjep.com merrjep.com merrjep.com                      
shpallje | vetura | makina | njoftime | patundshmëri | celular | kompjutera | punë | merrjep.com
merrjep.com është vendi më i madh për tregti në kosovë. blini artikuj që ju duhen dhe shisni artikuj që nuk ju duhen. shpallje për punë, shërbime, automjete, telefona mobil, kompjuterë, shoping...


Semrush Rank: 71,651 Facebook ♡: 8,148 Website Worth: $ 32,000
 Is it similar?   Yes      No

rks-gov.net

rks-gov.net rks-gov.net rks-gov.net                      
portali shtetëror i republikës së kosovës
portali shtetëror i republikës së kosovës është zhvilluar me qëllim që të mundesojë qasje qëndrore në informacionet dhe sherbimet që jepen nga institucionet qeveritare.


Semrush Rank: 131,441 Facebook ♡: 36 Website Worth: $ 43,700
 Is it similar?   Yes      No

gjirafa.com

gjirafa.com gjirafa.com gjirafa.com                      
gjirafa - kërko në gjuhën tënde
gjirafa.com është makina e parë dhe më e përparuar kërkimore në gjuhën shqipe, e cila i ofron përdoruesve të saj gjetjen e informatave shqip nga i tërë interneti. përdoruesit kanë mundësi të kërkojnë më shumë se 33 milion ueb faqe shqip nga i tërë interneti, si dhe më shumë se 7000 lajme ditore nga të gjitha portalet shqip të infomimit. gjirafa.com ndër të tjera ofron edhe oraret e autobusëve ndërmjet vendeve në kosovë, maqedoni dhe shqipëri, si dhe parashikimin e mot*t për qytetet kryesore. gjirafa.com, “kërko në gjuhën tënded”.


Moz DA: 41 Moz Rank: 4.2 Semrush Rank: 164,764 Facebook ♡: 12,311 Website Worth: $ 132,400
 Is it similar?   Yes      No

gjirafamall.com

gjirafamall.com gjirafamall.com gjirafamall.com                      

rreth 140,000 produkte të të gjitha kategorive dhe brendeve botërore në një vend. blej online dhe prano porosinë në shtëpi.


Semrush Rank: 1,136,874 Facebook ♡: 14,623 Website Worth: $ 19,600
 Is it similar?   Yes      No

gazetablic.com

gazetablic.com gazetablic.com gazetablic.com                      
gazetablic
lajmi i fundit, kosove, rajon, bote


Semrush Rank: 81,458 Facebook ♡: 0 Website Worth: $ 21,700
 Is it similar?   Yes      No

koha.net

koha.net koha.net koha.net                      
lajmet e fundit - koha.net
politika, ekonomia, kultura e sporti vijnë më së shpejti te ju nëpërmjet portalit koha.net. çdo klik një ecje me kohën!


Moz DA: 56 Moz Rank: 4.6 Facebook ♡: 49,846 Website Worth: $ 84,400
 Is it similar?   Yes      No

indeksonline.net

indeksonline.net indeksonline.net indeksonline.net                      
indeksonline.net - shpejtë dhe origjinal!
shpejt dhe origjinal!


Semrush Rank: 69,895 Facebook ♡: 0 Website Worth: $ 65,000
 Is it similar?   Yes      No

telegrafi.com

telegrafi.com telegrafi.com telegrafi.com                      
portali telegrafi.com
telegrafi i'u sjell në kohë reale, sekond pas sekonde informacione dhe lajme, këshilla dhe an*liza nga të gjitha sferat e jetës.


Semrush Rank: 32,892 Facebook ♡: 64,064 Website Worth: $ 134,600
 Is it similar?   Yes      No

kastori.net

kastori.net kastori.net kastori.net                      
kërko punë: konkurse dhe oferta për punësim
kerko pune, portal pune, konkurs per pune, konkurs pune, oferta pune, kosovo, kerkoj pune, gjej pune, dua pune, njoftime pune, vende pune, merrjep pune, pune ne kosove, pune ne prishtine, lyp pune, kosova job, ofroj pune, konkurse, rekrutim, aplikim per pune, vende te lira pune 2021


Website Worth: $ 400
 Is it similar?   Yes      No

gazetaexpress.com

gazetaexpress.com gazetaexpress.com gazetaexpress.com                      
gazeta express - lajmi i fundit
lajmi i fundit


Semrush Rank: 26,183 Facebook ♡: 111,321 Website Worth: $ 144,600
 Is it similar?   Yes      No

finderal.com

finderal.com finderal.com finderal.com                      
te gjitha punet ne nje vend | finderal.com
kerko per mundesi punesimi ne shqiperi dhe kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane


Semrush Rank: 933,024 Website Worth: $ 700
 Is it similar?   Yes      No

botasot.info

botasot.info botasot.info botasot.info                      
bota sot
lajmet, sporti, showbizi e shumë e shumë tjera më së shpejti vin tek ju tek portali bota sot online


Semrush Rank: 55,320 Facebook ♡: 41,226 Website Worth: $ 23,900
 Is it similar?   Yes      No

ofertasuksesi.com

ofertasuksesi.com ofertasuksesi.com ofertasuksesi.com                      
shpallje falas - oferta suksesi
shpallje falas | patundshmeri | shtepi | banesa | vetura | sherbime


Semrush Rank: 1,127,431 Website Worth: $ 6,200
 Is it similar?   Yes      No

gjejpune.org

gjejpune.org gjejpune.org gjejpune.org                      
gjej pune – gjej pune shpejt
gjej pune - gjej pune shpejt


Semrush Rank: 2,630,252 Facebook ♡: 2,469 Website Worth: $ 700
 Is it similar?   Yes      No

duapune.com

duapune.com duapune.com duapune.com                      
duapune.com
duapune.com


Semrush Rank: 1,425,259 Facebook ♡: 5,375 Website Worth: $ 14,500
 Is it similar?   Yes      No

boshti.com

boshti.com boshti.com boshti.com                      
boshti – simple enough, but not simpler
boshti - simple enough, but not simpler


Semrush Rank: 11,417,645 Website Worth: $ 0
 Is it similar?   Yes      No

filma24.ai

filma24.ai filma24.ai filma24.ai                      
please wait... | cloudflare
please wait... | cloudflare


Semrush Rank: 58,446 Facebook ♡: 0 Website Worth: $ 237,400
 Is it similar?   Yes      No

punsohu.eu

punsohu.eu punsohu.eu punsohu.eu                      
portal pune
qëllimi i punsohu.eu është të ndërlidhë ofertën dhe kërkesën në tregun e punës, ashtu që punëkërkuesve t’ju ofrojë mundësitë e lehta dhe të shpejta në gjetjen e vendeve të lira për punësim.


Semrush Rank: 6,508,050 Website Worth: $ 0
 Is it similar?   Yes      No

burimenjerezore.com

burimenjerezore.com burimenjerezore.com burimenjerezore.com                      
burime njerëzore
platforma është shumë e lehtë për tu shfrytëzuar. me më pak se 3 klikime ju mund të kërkonin punën tuaj të preferuar si dhe mund të ngarkoni cv-në e cila me lejen tuaj do tu dërgohet kompanive për të cilat ne jemi duke kryer shërbimin e rekrutimit. platforma është shume e përdorueshme edhe për punëdhënësit ku ata mund të shpallin konkurset për vëndet e lira të punës si dhe mund të përdorin shërbimet e rekrutimit. të gjitha këto në një platformë të vetme.


Moz DA: 10 Moz Rank: 2.1 Facebook ♡: 5,150 Website Worth: $ 1,200
 Is it similar?   Yes      No

atk-ks.org

atk-ks.org atk-ks.org atk-ks.org                      
ballina - administrata tatimore e kosovës
lajmet e fundit lexo të gjitha komunikatë për media - marrëveshje bashkëpunimi mes atk-së dhe bks-së në vazhdën e bashkëpunimit me institucione dhe organizata me interes administrata tatimore e kosovës dhe byroja kosovare e sigurimit, sot kanë nënshkruar marrëveshje bashkëpunimi, e cila është nënshkruar nga drejtori i përgjithshëm i atk-së ilir murtezaj dhe drejtor ekzekutiv …


Facebook ♡: 47 Website Worth: $ 10,000
 Is it similar?   Yes      No

busulla.com

busulla.com busulla.com busulla.com                      
busulla.com
platforma zyrtare e masht për orientim profesional, edukim dhe këshillim në karrierë.


Semrush Rank: 2,713,224 Facebook ♡: 2,499 Website Worth: $ 1,000
 Is it similar?   Yes      No

tregukosovar.com

tregukosovar.com tregukosovar.com tregukosovar.com                      
tregukosovar.com - sh*t e blej nga vendi
tregukosovar.com ju mundëson blerjen dhe sh*tjen e gjësendeve të ndryshme në komunen tuaj. ketu mund te gjeni vetura, shtëpi, telefona, kompjutera, prona dhe shumë kategori tjera. nëse keni diçka për të sh*tur, publiko shpalljen tuaj falas! tregukosovar.com allows you to buy and sell of various items in your municipality. here you can find cars, homes, cell phones, computers, real estate and many other categories. if you have something to sell, publish your announcement free!


Semrush Rank: 1,688,030 Facebook ♡: 73 Website Worth: $ 2,700
 Is it similar?   Yes      No

zyrekontabiliteti.com

zyrekontabiliteti.com zyrekontabiliteti.com zyrekontabiliteti.com                      
zyre kontabiliteti amo3 - konsulence financiare & fiskale
mbyllje bilanci, mbajtje kontabiliteti, deklarime elektronike dhe sherbime te tjera nga kontabiliste te miratuar. kontaktoni ne +355 69 30 51 571.


Semrush Rank: 36,477,235 Website Worth: $ 0
 Is it similar?   Yes      No

da-consulting.al

da-consulting.al da-consulting.al da-consulting.al                      
da consulting | accounting and tax albania
da consulting | accounting and tax albania


Semrush Rank: 33,877,323 Website Worth: $ 0
 Is it similar?   Yes      No

kek-energy.com

kek-energy.com kek-energy.com kek-energy.com                      
korporata energjetike e kosovës – kek
korporata energjetike e kosovës sh.a. (kek sh.a.) është ndërmarrja e vetme energjetike në republikën e kosovës. ajo është e integruar vertikalisht dhe është korporatizuar në fund të vit*t 2005.


Facebook ♡: 7 Website Worth: $ 0
 Is it similar?   Yes      No

karriera.al

karriera.al karriera.al karriera.al                      
karriera.al
postoni njoftimet tuaja falas në portalin më të suksesshëm.


Semrush Rank: 5,371,553 Facebook ♡: 0 Website Worth: $ 900
 Is it similar?   Yes      No

njoftimefalas.com

njoftimefalas.com njoftimefalas.com njoftimefalas.com                      
njoftimefalas.com
njoftimefalas eshte portal me njoftime dhe oferta online ku do te gjeni makina ne sh*tje te lira me letra gazeta online sot dyqane dhe lokale me qera gazeta njoftime falas oferta pune vende te lira pune ne tirane merr jep shqiperi oferta pune 2020 shtepi me qera ne tirane garsoniere apartamente ne sh*tje ne tirane me okazion vende te lira pune ne durres bar kafe me qera tirane gazeta online shtepi me qera ne tirane vende te lira pune ne vlore shtepi me qera per studente tirane makina ne sh*tje okazion


Moz DA: 24 Moz Rank: 3.4 Semrush Rank: 157,123 Facebook ♡: 549 Website Worth: $ 25,800
 Is it similar?   Yes      No

ofertapune.com

ofertapune.com ofertapune.com ofertapune.com                      
oferta pune
oferta pune eshte nje online sherbim i dedikuar per punesim dhe karrier ne trojet shqiptare. si webfaqja e pare shqiptare ne bote ofron sherbime falas informim punesimi duke perkrahur dhe njoftuar ne menyre automatike punekerkues dhe punedhenes.


Website Worth: $ 600
 Is it similar?   Yes      No

shpalljepune.com

shpalljepune.com shpalljepune.com shpalljepune.com                      
shpalljepune
pune ne kosove, pune ne prishtine, njoftime pune, lyp pune, punesim, kerkoj pune, shpall konkurs, portal pune, oferta pune, vende pune, recruitment, kosovo


Semrush Rank: 12,092,746 Website Worth: $ 0
 Is it similar?   Yes      No

gjirafa.biz

gjirafa.biz gjirafa.biz gjirafa.biz                      
gjirafa.biz
gjirafapikbiz është shërbim nga gjirafa® që i mundëson përdoruesve gjetjen e mbi 30 000 bizneseve dhe pikave të interesit në kosovë, ndërsa bizneseve ju mundëson të gjenden lehtë nga përdoruesit.


Website Worth: $ 600
 Is it similar?   Yes      No

mzhe-ks.net

mzhe-ks.net mzhe-ks.net mzhe-ks.net                      
mzhe-ks | home page
the home page for mzhe-ks.


Semrush Rank: 4,610,525 Facebook ♡: 3,780 Website Worth: $ 1,800
 Is it similar?   Yes      No

njoftime.al

njoftime.al njoftime.al njoftime.al                      
njoftime.al - merr oferta, mbaro pune!
✔ njoftime.al merr oferta online per shtepi pune makina, shtepi me qera te lira ne tirane apartamente ne sh*tje ne tirane me okazion 2020 shofer makina me keste kerkohet shofer klasi b dua pune 150 mije leke durrs okazion ne don bosko shtepi me qera vlore per familjare


Semrush Rank: 3,878,535 Facebook ♡: 441 Website Worth: $ 2,800
 Is it similar?   Yes      No

pagaime.net

pagaime.net pagaime.net pagaime.net                      
paga neto ne bruto, paga neto ne bruto pagaime.net • xhaferaj kontabilitet
llogaritni pagën tuaj, nga neto në bruto dhe anasjelltas


Website Worth: $ 0
 Is it similar?   Yes      No

njoftime.com

njoftime.com njoftime.com njoftime.com                      
www.njoftime.com
mbi 1 milion lexues | me pak klikime dhe oferta, kerkesa, shpallja, njoftimi juaj publikohet ne internet. provojeni! per me shume kliente nga qyteti juaj e me gjere, ne nje treg sh*tblerje pa kufi...classifieds for jobs, sale in albania


Semrush Rank: 726,932 Facebook ♡: 4,334 Website Worth: $ 39,400
 Is it similar?   Yes      No

fjalaime.ch

fjalaime.ch fjalaime.ch fjalaime.ch                      
fjalaime! - liria e fjalës së mirë!
shkrime profesionale dhe punime shkencore në fushën e biznesit, informatikës dhe aplikimit të it-së në biznes.


Website Worth: $ 100
 Is it similar?   Yes      No

yellowpageskosovo.com

yellowpageskosovo.com yellowpageskosovo.com yellowpageskosovo.com                      
miresevini tek yellow pages kosovo - yellow pages kosovo


Website Worth: $ 800
 Is it similar?   Yes      No

fillopune.com

fillopune.com fillopune.com fillopune.com                      
fillo punë - oferta pune - vende pune
portali më i madh i konkurseve të punës në kosovë. qindra konkurse të listuara çdo ditë.


Semrush Rank: 21,097,464 Website Worth: $ 0
 Is it similar?   Yes      No

amchamksv.org

amchamksv.org amchamksv.org amchamksv.org                      
amcham kosovo – american chamber of commerce in kosovo
american chamber


Website Worth: $ 2,100
 Is it similar?   Yes      No

appk.org

appk.org appk.org appk.org                      
ballina - appk
appk


Website Worth: $ 0
 Is it similar?   Yes      No

gjyqesori-rks.org

gjyqesori-rks.org gjyqesori-rks.org gjyqesori-rks.org                      
këshilli gjyqësor i kosovës – këshilli gjyqësor i kosovës
këshilli gjyqësor i kosovës - këshilli gjyqësor i kosovës


Semrush Rank: 1,494,304 Website Worth: $ 0
 Is it similar?   Yes      No

kreatx.com

kreatx.com kreatx.com kreatx.com                      
kreatx | home
kreatx is a software development company in albania. business software development albania tirana, rapid application development albania


Website Worth: $ 0
 Is it similar?   Yes      No

mikrodhemakro.wordpress.com

mikrodhemakro.wordpress.com mikrodhemakro.wordpress.com mikrodhemakro.wordpress.com                      Semrush Rank: 12,573,292 Website Worth: $ 0
 Is it similar?   Yes      No

zka-rks.org

zka-rks.org zka-rks.org zka-rks.org                      
zka - zyra kombëtare e auditimit
zyra kombëtare e auditimit


Semrush Rank: 4,853,382 Website Worth: $ 300
 Is it similar?   Yes      No

ekonomia-ks.com

ekonomia-ks.com ekonomia-ks.com ekonomia-ks.com                      
ekonomia
agjencia e lajmeve - ekonomia,ekonomia-ks.com,ekonomia kosove, kosova, portal, lajme, lajmet nga kosova, lajme kosove, media ekonomia - www.ekonomia-ks.com


Facebook ♡: 0 Website Worth: $ 2,900
 Is it similar?   Yes      No

fakteplus.net

fakteplus.net fakteplus.net fakteplus.net                      
ballina - fakteplus
të fundit ganimete musliu ka një pyetje për kryeministrin kurti anëtarja e kryesisë së ldk-së e quan ‘shfaqje teatrale’ ceremoninë për pritjen e vaksinave 80 pacientë me covid-19 të shtrirë në spitalin e pejës, 9 në gjendje më të rëndë […]


Semrush Rank: 3,249,594 Website Worth: $ 900
 Is it similar?   Yes      No

tekafja.al

tekafja.al tekafja.al tekafja.al                      
tekafja - update
te kafja | home


Facebook ♡: 0 Website Worth: $ 100
 Is it similar?   Yes      No

ekonomiaonline.com

ekonomiaonline.com ekonomiaonline.com ekonomiaonline.com                      
ekonomia online | agjencia e lajmeve
agjencia e lajmeve on ekonomia online…


Facebook ♡: 0 Website Worth: $ 4,300
 Is it similar?   Yes      No

ambasada-ks.net

ambasada-ks.net ambasada-ks.net ambasada-ks.net                      
ministria e punëve të jashtme - misionet jashtë vendit
ministria e punëve të jashtme - misionet jashtë vendit


Website Worth: $ 3,900
 Is it similar?   Yes      No

cvshqip.al

cvshqip.al cvshqip.al cvshqip.al                      
këshillimi drejt punësimit dhe sipërmarrjes - këshillimi drejt punësimit dhe sipërmarrjes
këshillimi drejt punësimit dhe sipërmarrjes


Semrush Rank: 2,433,027 Facebook ♡: 0 Website Worth: $ 100
 Is it similar?   Yes      No

dap.gov.al

dap.gov.al dap.gov.al dap.gov.al                      
home
departamenti i administrates publike, dap


Semrush Rank: 2,464,336 Website Worth: $ 2,300
 Is it similar?   Yes      No

eck-edu.org

eck-edu.org eck-edu.org eck-edu.org                      
kolegji europian i kosovës
kolegji europian i kosovës, duke u bazuar në nevojat e tregut dhe në mundësitë e punësimit të të diplomuarve jo vetëm në kosovë, po dhe në evropë e më gjerë, ofron programe bashkëkohore studimi dhe sipas standardeve ndërkombëtare.


Semrush Rank: 17,606,460 Website Worth: $ 0
 Is it similar?   Yes      No

kipred.org

kipred.org kipred.org                      
mirësevini! | kipred
kipred


Semrush Rank: 5,951,090 Website Worth: $ 0
 Is it similar?   Yes      No

mei-ks.net

mei-ks.net mei-ks.net mei-ks.net                      
integrimi europian
ministria e integrimit europian te kosoves, ministry of eurpopean integration of kosovo, ministria e integrimit europian, ministry of eurpopean integration, ministarstvo za evropske integracije kosovo, ministarstvo za evropske integracije


Facebook ♡: 32 Website Worth: $ 127,100
 Is it similar?   Yes      No

prishtinaonline.com

prishtinaonline.com prishtinaonline.com prishtinaonline.com                      
prishtina online - ballina
prishtina, kryeqyteti i dashur i kosovës me shumë tipare të ndryshme. qyteti ku gërshetohen kulturat, popujt dhe zhvillohet një jetë unike. tani me qeverisje të re, tiparet kanë potencial të shëndrrohen në atrakcione, e jeta të bëhet e lakmueshme.


Facebook ♡: 714 Website Worth: $ 900
 Is it similar?   Yes      No

stikk.org

stikk.org stikk.org stikk.org                      
stikk – leading drivers of ict
stikk - leading drivers of ict


Semrush Rank: 3,628,598 Website Worth: $ 0
 Is it similar?   Yes      No

xpuna.com

xpuna.com xpuna.com xpuna.com                      
| xpuna
oferta pune, rekrutim nga databaza e cv, sistem menaxhimi për kandidatë, filtrim efikas dhe i shpejtë, intervistim, pune ne kosove, lyp pune,oferta pune, kosovajob, gjej staf, kerkoj pune


Semrush Rank: 14,254,051 Website Worth: $ 0
 Is it similar?   Yes      No

economics-pr.weebly.com

economics-pr.weebly.com economics-pr.weebly.com economics-pr.weebly.com                      
most love sewing
​the *ssortment in the leather sewing machine area and the regularly developing mechanical headway is representing sure new difficulties for the sewing machine clients. indeed, even the experts...


Semrush Rank: 544 Website Worth: $ 0
 Is it similar?   Yes      No

gazetaevropa.com

gazetaevropa.com gazetaevropa.com gazetaevropa.com                      
gazeta evropa — lajmet e fundit nga kosova, shqipëria, maqedonia dhe bota
gazeta evropa — lajmet e fundit nga kosova, shqipëria, maqedonia dhe bota


Semrush Rank: 10,762,639 Website Worth: $ 0
 Is it similar?   Yes      No

odaeafarizmit.org

odaeafarizmit.org odaeafarizmit.org odaeafarizmit.org                      
oda e afarizmit të kosovës - oda është një fryt i një an*lize të gjatë dhe të hollësishme të një grupi të afaristëve, të cilët duke parë ngecje të mëdha në fushën e të bërit biznes janë bashkuar për t'i dhënë një kahje më pozitive fushës më të rëndësishme në vend.
oda e afarizmit të kosovës - oda është një fryt i një an*lize të gjatë dhe të hollësishme të një grupi të afaristëve, të cilët duke parë ngecje të mëdha në fushën e të bërit biznes janë bashkuar për t'i dhënë një kahje më pozitive fushës më të rëndësishme në vend.


Semrush Rank: 9,425,094 Website Worth: $ 0
 Is it similar?   Yes      No

scaak.org

scaak.org scaak.org scaak.org                      
scaak
shoqata e kontabilistëve të çertifikuar dhe auditorëve të kosovës (shkçak) është organizatë jo-qeveritare dhe jo-fitimprurëse, e themeluar në vitin 2001 me qëllim të zbatimit dhe promovimit të standardeve globale dhe praktikave më të mira...


Semrush Rank: 2,227,522 Website Worth: $ 0
 Is it similar?   Yes      No

arsimi.gov.al

arsimi.gov.al arsimi.gov.al arsimi.gov.al                      
just a moment...
ministria e arsimit dhe sportit


Facebook ♡: 118 Website Worth: $ 21,100
 Is it similar?   Yes      No

businessmag.al

businessmag.al businessmag.al businessmag.al                      
home - business magazine albania
revista online e biznesit ne shqip


Website Worth: $ 1,100
 Is it similar?   Yes      No

dua.com

dua.com dua.com dua.com                      
dua.com | të bashkojmë shqiptarët në mbarë botën
dua.com është platformë sociale dhe komunitet që lidhë shqiptarët në të gjithë botën. këtë e bën përmes fushës së dashurisë, ndihmës dhe biznesit.


Semrush Rank: 2,215,857 Facebook ♡: 5,191 Website Worth: $ 11,400
 Is it similar?   Yes      No

kuvendikosoves.org

kuvendikosoves.org kuvendikosoves.org kuvendikosoves.org                      
ballina


Facebook ♡: 17 Website Worth: $ 19,000
 Is it similar?   Yes      No

oak-ks.org

oak-ks.org oak-ks.org oak-ks.org                      
oda e avokatëve të kosovës
oda e avokatëve të kosovës


Website Worth: $ 0
 Is it similar?   Yes      No

ora-ks.com

ora-ks.com ora-ks.com ora-ks.com                      
ora - watches & jewelry
ora - watches & jewelry


Semrush Rank: 3,136,573 Facebook ♡: 1,627 Website Worth: $ 1,300
 Is it similar?   Yes      No

puna.gov.al

puna.gov.al puna.gov.al puna.gov.al                      
agjencia kombëtare e punësimit dhe aftësive
web site created using create-react-app


Semrush Rank: 3,942,859 Facebook ♡: 65 Website Worth: $ 800
 Is it similar?   Yes      No

tatime.gov.al

tatime.gov.al tatime.gov.al tatime.gov.al                      
dpt
dpt


Semrush Rank: 887,904 Facebook ♡: 9 Website Worth: $ 34,800
 Is it similar?   Yes      No

financa.gov.al

financa.gov.al financa.gov.al financa.gov.al                      
Home - Ministria Financave dhe Ekonomisë
Ministria Financave dhe Ekonomisë


Facebook ♡: 0 Website Worth: $ 3,300
 Is it similar?   Yes      No


Suggest Site to this list (kosovajob.com)
    Please only suggest if the website is similar. We do check suggested websites carefully and only approve if it's completely similar.
We'll never share your email with anyone else. You'll get a confirmation email.
What is sitelike.org?

sitelike.org is a free tool to search and find Similar Websites, alternatives or related to the given site.
It helps you to find similar sites based on keyword overlap and shared audience.
"Similar sites like" first finds the best and top keywords for all websites and rank them.

Some random sites